facebook
 
Buty Genesis / LA SPORTIVA
od 669.90 do 669.90 zł     Liczba sklepów: 1
Genesis to niski, hikingowy but z membraną GORE-TEX® SURROUND™, zaprojektowany do szybkich wejść z małym plecakiem po żwirowych szlakach. Stanowi doskonałą równowagę między nowoczesnością a tradycją, dzięki zastosowaniu skóry nubukowej w wkładkami w technologii Nano-Cells™ dla maksymalnej oddychalności i kontroli klimatu wewnętrznego w strefach mocnego pocenia się stopy. Wyjątkowa technologia GORE-TEX® SURROUND™ gwarantuje najwyższą oddychalność dzięki powierzchni oddychającej, która obejmuje całą cholewkę, jak również śródpodeszwę dla oddchalności 360°. Konstrukcja STB Control System™, wywodząca się z obuwia do biegów górskich, dokładnie otula stopę dla doskonałego, stabilnego i komfortowego dopasowania.

 
 
szukaj tylko w mieście : dalej
    sortuj wg ceny | nazwy sklepu | jakości opinii o sklepie | ilości opinii o sklepie
Buty męskie La Sportiva Genesis Black/Yellow 
 
 
Tekst z działu: Promocje
W sklepie Addnature.pl znajdziesz wszystko: od cienkich, ultra lekkich szortów, poprzez wytrzymałe spodnie na piesze wędrówki, które możesz mieć przez lata, aż do spodni z wodoodporną powłoką na deszczowe dni.
więcej »
 
Tekst z działu: Biznes info
Filtr Diercon PS01 to niezwykle lekki, przenośny przyrząd, który zapewni Ci dostęp do wody pitnej wszędzie tam, gdzie jej jakość może budzić wątpliwości.

więcej »
 
 
Pokaż więcej
  Współpraca