facebook
 
Buty MTN Trainer / SALEWA
od 419.00 do 611.10 zł     Liczba sklepów: 7
Techniczne buty stworzone do pokonywania najtrudniejszych podejść w górach. Są jak najwyższej klasy sprzęt terenowy, który nie tylko wyglądem, a również charakterem motywuje Cię do zdobycia tego co najtrudniejsze. Cholewka została wykonana z naturalnej skóry zamszowej o grubości 1.6 – 1.8 mm, zapewniającej najwyższą odporność oraz komfort. System MFF (Multi Fit Footbed) pozwala idealnie dopasować buta do stopy. Dzięki niemu czujesz się jakby to właśnie na Twej stopie tworzono jego konstrukcję. Nowatorskie rozwiązanie 3F system power umożliwia użytkownikowi pełną swobodę ruchów, dając jednoczenie wsparcie kostce oraz pięcie.

W butach wykorzystano system wiązania podobny do tego, który stosuje się w butach wspinaczkowych. Stąd bierze się precyzja pracy, jaką osiągasz w czasie najtrudniejszych podejść. Gumowy otok chroni zarówno przed uszkodzeniem mechanicznym, jak również przed błotem i pyłem. Osobną ochronę przed zabrudzeniami, drobnymi kamykami itp. daje wszyty obustronnie język. Podszewka wykonana z siateczki Mesh, umożliwiającej swobodną cyrkulację powietrza w cieplejszym okresie.

Wkładka w bucie pozwala stopie swobodnie się ułożyć i pracować zgodnie z anatomicznym zakresem ruchu. Tłumienie drgań oraz stabilność na najwyższym poziomie zapewnia śródpodeszwa, którą wykonano mikroporowatej gumy o trzech różnych poziomach gęstości. Całości dopełnia podeszwa Vibram® Mulaz. Daje ona doskonałą przyczepność w czasie podejść, jest idealna na Via Ferraty, a dzięki specjalnemu profilowi w przedniej części pozwala na pokonywanie prostych dróg wspinaczkowych.
MFF (Multi Fit Footbed) – nasze stopy to aparat ruchu, którego wymiary określają długość, szerokość oraz wysokość. Jedynie buty firmy Salewa oferują system, który pozwala indywidualnie dopasować buta do stopy, zgodnie z trójwymiarowym aspektem jej budowy anatomicznej.

3F system power – niezaprzeczalnie idealne połączenie elastyczności, stabilizacji stopy oraz precyzyjnego dopasowania do stopy. System stworzony przez firmę Salewa, wykorzystujący stalową linkę, której zadaniem jest zapewnienie dodatkowej stabilizacji dla tylnej części stopy. W odróżnieniu od pozostałych systemów tego typu, nie ogranicza on ruchów użytkownika. Rozwiązanie 3F system power umożliwia ruchy w pełnym, fizjologicznym zakresie, łącząc jednocześnie elastyczność oraz stabilizację.

Mountain Trainer Sole System – doskonałą podeszwa podejściowa łącząca elastyczność, precyzyjne dopasowanie do stopy oraz wspomaganie anatomicznego ustawienia pięty i kostki. Mikroporowata guma śródpodeszwy o trzech różnych poziomach gęstości, daje najbardziej optymalne wsparcie w czasie wspinaczki skalnej. Podeszwę tworzy doskonale znana Vibram Mulaz oferującą doskonałe połączenie przyczepności i trwałości.

Climbing Lacing – zapożyczenie sposobu wiązania z butów wspinaczkowych pozwala na doskonałe dopasowanie wedle indywidualnych potrzeb. Techniczny system wiązania sięga aż do samego przodu butów, co odgrywa kluczową rolę w osiągnięciu najwyższej precyzji oraz komfortu w czasie użytkowania.

Vibram® - rozpoznawana na całym świecie marka, dostarczająca najwyższej jakości podeszwy do butów. Podeszwy Vibram® zdobyły popularność, dzięki niespotykanej wysokiej trwałości oraz przyczepności w różnorodnym terenie.
 

 
 
szukaj tylko w mieście : dalej
    sortuj wg ceny | nazwy sklepu | jakości opinii o sklepie | ilości opinii o sklepie
Buty MS MTN Trainer / SALEWA 
 
SALEWA Buty męskie MS MTN TRAINER 
 
BUTY MTN TRAINER 
pokaż więcej wariantów »
 
Buty MS MTN Trainer r:44.5 k:magnet/papavero 
 
 
Tekst z działu: Promocje
W sklepie Sewel do końca niedzieli 20.08.2017 można otrzymać rabat -20% na cały asortyment.
więcej »
 
Tekst z działu: Biznes info
Suszona wołowina to coraz popularniejsza przekąska, po którą często chętnie sięgamy podczas codziennych aktywności. Wyjątkowy smak oraz możliwość łatwego zabrania jej w każde miejsce, w którym się znajdujemy, sprawia, że doskonale spisuje się jako smaczny dodatek do diety.
więcej »
 
 
Pokaż więcej
  Współpraca