facebook
 
Buty biegowe XA Pro 3D Ultra 2 GTX / SALOMON
od 321.30 do 321.30 zł     Liczba sklepów: 1
Wzorcowy model do biegania w każdym terenie. Stabilne, zapewnią doskonałą przyczepność i ochronę stóp. Wykonane z membrany GORE-TEX, gwarantują komfort użytkowania przez cztery pory roku. Zastosowano technologię 3D ADVANCED CHASSIS, zapewniającą ergonomiczne ruchy, dostosowującą podeszwę do podłoża, zapobiegając równocześnie urazom. Materiał zewnętrzny o nazwie Quick drying braethable mesh zapewnia doskonałą wentylację, jest to jednowarstwowa siateczka łączona z warstwą nylonu, bardzo odporna na przetarcia. System Sensifit precyzyjnie dopasowuje buta i ochrania stopę przed ewentualnymi urazami. Podeszwa Running Contagrip dzięki odpowiedniemu doborowi mieszanki gumy zapewnia doskonałą przyczepność w trudnych warunkach oraz nieścieralność. Ułożenie rowków protektora gwarantuje samooczyszczanie się podeszwy z błota, żwiru i piasku. Wkładka ORTHOLITE zapewnia komfort oraz antybakteryjne i antyodorowe środowisko. Zastosowano system szybkiego sznurowania z kevlarową sznurówką zwany QUICKLACE. 

 
 
szukaj tylko w mieście : dalej
    sortuj wg ceny | nazwy sklepu | jakości opinii o sklepie | ilości opinii o sklepie
Salomon XA Pro 3D Ultra 2, wszechstronne buty trailowe. 
 
 
Tekst z działu: Promocje
Rolki to sprzęt dla każdego, niezależnie od płci i wieku. Pozwala doskonale rozwinąć umiejętność utrzymania równowagi, dba o kondycję ciała, buduje mięśnie oraz sprawia wiele radości.

więcej »
 
Tekst z działu: Biznes info
Na polskim rynku pojawił się dystrybutor amerykańskiej firmy Nautilus International, który pod swoimi skrzydłami posiada m.in. marki Nautilus, Bowflex i Schwinn. Wspomniane marki od wielu lat są dobrze rozpoznawalne i cenione zarówno na rynku amerykańskim jak i w Europie, głównie zachodniej.
więcej »
 
 
  Współpraca