facebook
 
Liczba produktów: 167
na stronie
Sno-Seal Original Beeswax Waterproofing chroni skórę przed deszczem, słońcem, śniegiem i solą. Formuła beeswax pozwala woskowi stać się trwałym na tyle by "przylgnąć" do powierzchni skóry, więc impregnuje na dłużej.
od 3.00 do 3.00 zł     Liczba sklepów: 1

SPORT - WASH jest bardzo efektywnym środkiem do prania wszystkich materiałów (które można prać). Umożliwia pranie prawie każdej tkaniny i membran nie pozostawiając po sobie żadnych śladów.

od 3.00 do 4.00 zł     Liczba sklepów: 2
Odświeżający środek do pielęgnacji bielizny technicznej oraz odzieży ze zdolnością przenoszenia wilgoci, noszonej bezpośrednio na ciało. BaseFresh® skutecznie odświeża, zapobiega gromadzeniu się zapachów ciała, przyspiesza suszenie i poprawia skuteczność chłodzenia bielizny termoaktywnej.
od 4.22 do 6.00 zł     Liczba sklepów: 7
Wysokiej jakości środek do pielęgnacji technicznej odzieży outdoorowej. Środek, który służy do czyszczenia oraz utrzymywania właściwości wodoodpornych pranych materiałów.
od 6.05 do 6.05 zł     Liczba sklepów: 1
Bezpieczna dla środowiska impregnacja woskiem dla ubrań wykonanych z materiału G-1000. Zabezpiecza przed wodą i wzmacnia materiał.
od 7.00 do 45.00 zł     Liczba sklepów: 3
Rewelacyjny preparat marki HOLMENKOL TEXTILE WASH do higienicznego prania i perfekcyjnego czyszczenia membran we wszystkich rodzajach technicznej odzieży i butów. Preparat podtrzymuje właściwości oddychające , nie niszczy kolorów.
od 7.00 do 7.00 zł     Liczba sklepów: 1
Impregnat do tkanin polarowych Polar Proof marki Nikwax to łatwa w użyciu, bezpieczna i bardzo wydajna impregnacja wodoodporna do polarów. Nadaje trwałą hydrofobowość, redukując zwiększanie ciężaru i zachowując właściwości oddychające i izolację polaru w deszczową pogodę.
od 7.90 do 10.00 zł     Liczba sklepów: 6
Żelowy preparat do szybkiego i skutecznego czyszczenia obuwia z zamszu i nubuku. Czy kiedykolwiek miałeś problemy z dokładnym wyczyszczeniem swoich nubukowych butów? Boisz się, że po intensywnym użytkowaniu na szlaku Twoje nowe buty będą wyglądały na kilku sezonowe? Gel Cleaner rozwiąże te problemy.
od 9.00 do 15.60 zł     Liczba sklepów: 2
Jeśli utrzymanie czystości odzieży zawierającej puch sprawiało Ci kłopoty to Down Wash stanowi ich rozwiązanie. Skutecznie usuwa plamy i zabrudzenia, jednocześnie nie pozbawiając puchu jego naturalnego tłuszczu.
od 9.00 do 9.00 zł     Liczba sklepów: 1
Żel do prania ręcznego rzeczy o właściwościach wodoodpornych. Tech Wash® bezpiecznie usuwa brud odnawiając właściwości wodoodporne i oddychające.
od 9.50 do 25.90 zł     Liczba sklepów: 10
1   |   2   |   3   |   4 ... 17   »
 
  Współpraca