facebook
 
Liczba produktów: 131
na stronie
Sno-Seal Original Beeswax Waterproofing chroni skórę przed deszczem, słońcem, śniegiem i solą. Formuła beeswax pozwala woskowi stać się trwałym na tyle by "przylgnąć" do powierzchni skóry, więc impregnuje na dłużej.
od 3.00 do 3.00 zł     Liczba sklepów: 1

SPORT - WASH jest bardzo efektywnym środkiem do prania wszystkich materiałów (które można prać). Umożliwia pranie prawie każdej tkaniny i membran nie pozostawiając po sobie żadnych śladów.

od 3.00 do 4.69 zł     Liczba sklepów: 3
Odświeżający środek do pielęgnacji bielizny technicznej oraz odzieży ze zdolnością przenoszenia wilgoci, noszonej bezpośrednio na ciało. BaseFresh® skutecznie odświeża, zapobiega gromadzeniu się zapachów ciała, przyspiesza suszenie i poprawia skuteczność chłodzenia bielizny termoaktywnej.
od 3.56 do 59.00 zł     Liczba sklepów: 7
Impregnat do tkanin polarowych Polar Proof marki Nikwax to łatwa w użyciu, bezpieczna i bardzo wydajna impregnacja wodoodporna do polarów. Nadaje trwałą hydrofobowość, redukując zwiększanie ciężaru i zachowując właściwości oddychające i izolację polaru w deszczową pogodę.
od 6.48 do 9.99 zł     Liczba sklepów: 5
Żelowy preparat do szybkiego i skutecznego czyszczenia obuwia z zamszu i nubuku. Czy kiedykolwiek miałeś problemy z dokładnym wyczyszczeniem swoich nubukowych butów? Boisz się, że po intensywnym użytkowaniu na szlaku Twoje nowe buty będą wyglądały na kilku sezonowe? Gel Cleaner rozwiąże te problemy.
od 9.00 do 9.00 zł     Liczba sklepów: 1
Jeśli utrzymanie czystości odzieży zawierającej puch sprawiało Ci kłopoty to Down Wash stanowi ich rozwiązanie. Skutecznie usuwa plamy i zabrudzenia, jednocześnie nie pozbawiając puchu jego naturalnego tłuszczu.
od 9.00 do 25.00 zł     Liczba sklepów: 2
Żel do prania ręcznego rzeczy o właściwościach wodoodpornych. Tech Wash® bezpiecznie usuwa brud odnawiając właściwości wodoodporne i oddychające.
od 9.50 do 59.00 zł     Liczba sklepów: 10
Płyn do prania Down Wash Direct marki Nikwax o pojemności 100 ml. Środek czyszczący do hydrofobowego oraz zwykłego puchu.
od 9.71 do 15.90 zł     Liczba sklepów: 3
Środek impregnujący. Do prania materiałów typu polar, wełny, syntetyków i dzianin.
od 9.90 do 39.00 zł     Liczba sklepów: 17
Impregnat mydło w płynie do prania odziezy typu outdoor Tech Wash.
.
od 11.99 do 13.50 zł     Liczba sklepów: 7
1   |   2   |   3   |   4 ... 14   »
 
  Współpraca