facebook
 
Liczba produktów: 148
na stronie
Cleaner In & Out to preparat do czyszczenia każdego rodzaju obuwia w tym również obuwia z membraną GORE-TEX. Nadaję się do czyszczenia obuwia z zewnątrz i wewnątrz.
od 35.00 do 35.00 zł     Liczba sklepów: 1
Bardzo skuteczny i wydajny detergent do czyszczenia odzieży Outdoor, sportowej i rekreacyjnej, do wszystkich materiałów High Tech, materiałów typu soft shell, polar oraz filcu. Zachowuje przepuszczalność powietrza i zapewnia wentylację membran klimatycznych.
od 44.90 do 44.90 zł     Liczba sklepów: 1
Doskonale impregnujący środek do oddychających tkanin syntetycznych. Stosowany podczas prania jako środek do płukania impregnat wnika we wszystkie zakamarki pranej odzieży, gwarantując pełną nieprzemakalność na całej powierzchni.
od 34.99 do 34.99 zł     Liczba sklepów: 1
Bardzo wydajny, innowacyjny impregnat, który zapewnia długotrwałą, skuteczną ochronę przeciw wilgoci i brudowi. Pierwszy na świecie produkt, w którym zastosowano technologię węgla aktywnego.
od 49.90 do 49.90 zł     Liczba sklepów: 1
Conditioner & Proofer to spray do impregnacji każdego rodzaju obuwia w tym również obuwia z membraną GORE-TEX. Chroni, impregnuje i pielęgnuje obuwie skórzane każdego rodzaju.
od 48.99 do 55.00 zł     Liczba sklepów: 4
Łatwy w użyciu środek impregnujący do obuwia ze skóry licowej. Wysoce wydajny, zmiękczający środek impregnujący zarówno do zniszczonych jak i nowych butów ze skóry licowej.
od 22.00 do 26.00 zł     Liczba sklepów: 7
Impregnat do bawełny, polycotton'u i płótna do stosowania w praniu Nadaje właściwości wodoodporne i odświeża zdolność tkanin do "oddychania". Produkt ten należy stosować do używanej odzieży bawełnianej, z materiału typu polycotton lub płótna celem nadania lub utrzymania jej właściwości wodoodpornych.
od 29.00 do 41.99 zł     Liczba sklepów: 5
Impregnat stosowany do impregnacji skór. Zapewnia najwyższe z możliwych zabezpieczenie przed wodą oraz zachowuje naturalną oddychalność skóry.
od 29.00 do 30.00 zł     Liczba sklepów: 2
Niezwykle skuteczny preparat impregnujący Granger's Footwear Repel do butów turystycznych wykonanych z dowolnych materiałów. Impregnat należy stosować na wilgotne obuwie.
od 34.00 do 41.90 zł     Liczba sklepów: 11
Uniwersalny impregnat z formułą ochrony przez nanocząsteczki skutecznie zabezpiecza przez wilgocią obuwie, torby i odzież ze skóry, materiałów tekstylnych i syntetycznych. Nadaje się również do materiałów High Tech takich jak Gore Tex i Sympatex.
od 19.90 do 19.90 zł     Liczba sklepów: 1
1   |   2   |   3   |   4 ... 15   »
 
  Współpraca