facebook
 
Wyszukaj produkt wg
 
Liczba produktów: 35
na stronie
Idealne mydło przydatne podczas każdej podróży, wyprawy czy trekkingu. Mydło jest koncentratem, więc nie musisz go używać w dużych ilościach - jest bardzo wydajne.
od 19.94 do 25.00 zł     Liczba sklepów: 9
Pocket Hand Wash to mydło w cienkich listkach przeznaczone do mycia rąk umieszczone w małym praktycznym pudełeczku. Jeżeli nie jest Ci obojętne środowisko i przyroda dookoła, to biodegradowalny Pocket Hand Wash jest produktem właśnie dla Ciebie.
od 11.54 do 14.99 zł     Liczba sklepów: 8
Ekologiczny i biodegradowalny krem do golenia w poręcznym i bezpiecznym opakowaniu. Skoncentrowany krem do golenia o bardzo delikatnym działaniu na skórę.
od 11.54 do 17.99 zł     Liczba sklepów: 7
Pocket Shaving Soap to cienkie listki mydła do golenia umieszczone w przydatnym pokrowcu, które bardzo łatwo i szybko można używać przy goleniu.

Jeżeli nie jest Ci obojętne środowisko i przyroda dookoła siebie to biodegradowalny Pocket Shaving Soap jest wart Twojej uwagi.
od 11.15 do 14.99 zł     Liczba sklepów: 7
Przebywając w górach każdy potrzebuje skutecznej ochrony skóry przed silnym słońcem. Kremy przeciwsłoneczne Lifesystems zapewniają wysokiej jakości ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB, są wodoodporne a niewielki rozmiar ułatwia jego zabranie praktycznie wszędzie.
od 17.00 do 25.00 zł     Liczba sklepów: 7
Skoncentrowane mydło w płynie do mycia ciała - antybakteryjne,w 100% biodegradalne, z naturalnym Ph. Pieni się w słodkiej i morskiej wodzie.
od 14.24 do 17.99 zł     Liczba sklepów: 6
Idealne podczas podróży i spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Listki można stosować w słodkiej oraz słonej wodzie.
od 13.01 do 16.90 zł     Liczba sklepów: 6

Kieszonkowe mydełko. Jedno praktyczne opakowanie zawierające 50 listków czystego mydła.

od 12.00 do 15.90 zł     Liczba sklepów: 6
Pocket Body Wash to cienkie listki mydła przeznaczone do mycia ciała umieszczone w przydatnym pokrowcu, które bardzo łatwo i szybko można używać. Jeżeli nie jest Ci obojętne środowisko i przyroda dookoła siebie to biodegradowalny Pocket Shaving Soap jest wart Twojej uwagi.
od 11.99 do 14.99 zł     Liczba sklepów: 6
Pocket Shampoo to cienkie listki szamponu umieszczone w przydatnym pokrowcu, które bardzo łatwo i szybko można używać do mycia włosów. Jeżeli nie jest Ci obojętne środowisko i przyroda dookoła siebie to biodegradowalny Pocket Shampoo jest wart Twojej uwagi.
od 12.00 do 14.99 zł     Liczba sklepów: 6
1   |   2   |   3   |   4   »
 
  Współpraca