facebook
 
Polecany produkt
Wyszukaj produkt wg
 
Liczba produktów: 35
na stronie
Pocket Hand Wash to mydło w cienkich listkach przeznaczone do mycia rąk umieszczone w małym praktycznym pudełeczku. Jeżeli nie jest Ci obojętne środowisko i przyroda dookoła, to biodegradowalny Pocket Hand Wash jest produktem właśnie dla Ciebie.
od 11.99 do 19.98 zł     Liczba sklepów: 9
Idealne mydło przydatne podczas każdej podróży, wyprawy czy trekkingu. Mydło jest koncentratem, więc nie musisz go używać w dużych ilościach - jest bardzo wydajne.
od 19.94 do 25.90 zł     Liczba sklepów: 9
Pocket Body Wash to cienkie listki mydła przeznaczone do mycia ciała umieszczone w przydatnym pokrowcu, które bardzo łatwo i szybko można używać. Jeżeli nie jest Ci obojętne środowisko i przyroda dookoła siebie to biodegradowalny Pocket Shaving Soap jest wart Twojej uwagi.
od 11.99 do 19.98 zł     Liczba sklepów: 8
Ekologiczny i biodegradowalny krem do golenia w poręcznym i bezpiecznym opakowaniu. Skoncentrowany krem do golenia o bardzo delikatnym działaniu na skórę.
od 11.54 do 22.90 zł     Liczba sklepów: 7
Pocket Shaving Soap to cienkie listki mydła do golenia umieszczone w przydatnym pokrowcu, które bardzo łatwo i szybko można używać przy goleniu.

Jeżeli nie jest Ci obojętne środowisko i przyroda dookoła siebie to biodegradowalny Pocket Shaving Soap jest wart Twojej uwagi.
od 11.15 do 19.98 zł     Liczba sklepów: 7
Idealne podczas podróży i spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Listki można stosować w słodkiej oraz słonej wodzie.
od 13.01 do 16.90 zł     Liczba sklepów: 7
Shampoo Leaves to cienkie listki szamponu umieszczone w przydatnym pokrowcu, które bardzo łatwo i szybko można używać do mycia włosów tyle ile potrzeba. Bardzo często szampony są w dużych opakowaniach przez co są ciężkie i nieporęczne.
od 13.01 do 16.90 zł     Liczba sklepów: 7

Kieszonkowe mydełko. Jedno praktyczne opakowanie zawierające 50 listków czystego mydła.

od 12.00 do 19.90 zł     Liczba sklepów: 6
Przebywając w górach każdy potrzebuje skutecznej ochrony skóry przed silnym słońcem. Kremy przeciwsłoneczne Lifesystems zapewniają wysokiej jakości ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB, są wodoodporne a niewielki rozmiar ułatwia jego zabranie praktycznie wszędzie.
od 16.99 do 25.00 zł     Liczba sklepów: 6
Ekologiczny i biodegradowalny szampon w poręcznym i bezpiecznym opakowaniu. Skoncentrowany szampon o bardzo delikatnym działaniu na skórę i włosy.
od 14.39 do 17.99 zł     Liczba sklepów: 6
1   |   2   |   3   |   4   »
 
  Współpraca