facebook
 
Wyszukaj produkt wg
 
Liczba produktów: 35
na stronie
Pocket Hand Wash to mydło w cienkich listkach przeznaczone do mycia rąk umieszczone w małym praktycznym pudełeczku. Jeżeli nie jest Ci obojętne środowisko i przyroda dookoła, to biodegradowalny Pocket Hand Wash jest produktem właśnie dla Ciebie.
od 13.00 do 19.98 zł     Liczba sklepów: 9
Pocket Body Wash to cienkie listki mydła przeznaczone do mycia ciała umieszczone w przydatnym pokrowcu, które bardzo łatwo i szybko można używać. Jeżeli nie jest Ci obojętne środowisko i przyroda dookoła siebie to biodegradowalny Pocket Shaving Soap jest wart Twojej uwagi.
od 13.00 do 19.98 zł     Liczba sklepów: 8
Pocket Shaving Soap to cienkie listki mydła do golenia umieszczone w przydatnym pokrowcu, które bardzo łatwo i szybko można używać przy goleniu.

Jeżeli nie jest Ci obojętne środowisko i przyroda dookoła siebie to biodegradowalny Pocket Shaving Soap jest wart Twojej uwagi.
od 13.99 do 19.98 zł     Liczba sklepów: 7
Pocket Shampoo to cienkie listki szamponu umieszczone w przydatnym pokrowcu, które bardzo łatwo i szybko można używać do mycia włosów. Jeżeli nie jest Ci obojętne środowisko i przyroda dookoła siebie to biodegradowalny Pocket Shampoo jest wart Twojej uwagi.
od 13.00 do 19.98 zł     Liczba sklepów: 7
Idealne mydło przydatne podczas każdej podróży, wyprawy czy trekkingu. Mydło jest koncentratem, więc nie musisz go używać w dużych ilościach - jest bardzo wydajne.
od 20.72 do 28.17 zł     Liczba sklepów: 7
Ekologiczny i biodegradowalny krem do golenia w poręcznym i bezpiecznym opakowaniu. Skoncentrowany krem do golenia o bardzo delikatnym działaniu na skórę.
od 13.00 do 22.90 zł     Liczba sklepów: 6
Skoncentrowane mydło w płynie do mycia ciała - antybakteryjne,w 100% biodegradalne, z naturalnym Ph. Pieni się w słodkiej i morskiej wodzie.
od 15.01 do 18.32 zł     Liczba sklepów: 5
Idealne podczas podróży i spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Listki można stosować w słodkiej oraz słonej wodzie.
od 14.99 do 20.79 zł     Liczba sklepów: 5
Profesjonalny, sprawdzony i skuteczny preparat stosowany od lat w wojsku i cywilu. Niezastąpiony w czasie wakacji i wyjazdów w tropiki.
od 19.99 do 26.10 zł     Liczba sklepów: 5
Shampoo Leaves to cienkie listki szamponu umieszczone w przydatnym pokrowcu, które bardzo łatwo i szybko można używać do mycia włosów tyle ile potrzeba. Bardzo często szampony są w dużych opakowaniach przez co są ciężkie i nieporęczne.
od 13.52 do 20.79 zł     Liczba sklepów: 5
1   |   2   |   3   |   4   »
 
  Współpraca