facebook
 
Książka Narciarz doskonały / INVENTIV
od 35.00 do 35.00 zł     Liczba sklepów: 1
Bądź mistrzem jazdy na nartach. Teraz dzięki książce "Narciarz doskonały" możesz osiągnąć kolejny poziom narciarskich umiejętności.

Ron LeMaster, ekspert w dziedzinie techniki narciarskiej, pomoże Ci opanować aspekty mechaniczne konieczne do doskonałej jazdy. Objaśni jak się je wykonuje, dokona ich prezentacji oraz opisze, jakich doświadczasz przy tym odczuć.
Dzięki tej książce, wiele się nauczysz o interakcji nart ze śniegiem oraz o najskuteczniejszych sposobach manewrowania nartami, butami i kijkami na najbardziej stromych stokach, na olbrzymich muldach i w najgłębszym puchu. porady techniczne i kinestetyczne objaśniają odczucia przy każdym ruchu.
LeMaster uzupełnił swój podręcznik jedynymi w swoim rodzaju zdjęciami sekwencyjnymi pokazującymi kilku najlepszych narciarzy na świecie, w tym narciarzy alpejskich Pucharu Świata oraz najlepszych instruktorów. Te unikalne fotomontaże, dokładnie ilustrują poprawną technikę, krok po kroku prowadząc Cię przez kolejne, trudne etapy jazdy na stokach.
Wykorzystaj w pełni swój potencjał narciarski. Kup "Narciarza doskonałego" i delektuj się każdą chwilą na stokach!

 
 
szukaj tylko w mieście : dalej
    sortuj wg ceny | nazwy sklepu | jakości opinii o sklepie | ilości opinii o sklepie
 
  Współpraca