facebook
 
Kurtka Altus / RAB
od 559.30 do 799.00 zł     Liczba sklepów: 2
Altus Jacket to kurtka męska z syntetyczną ociepliną oraz technicznym krojem. Posiada bardzo wszechstronne zastosowanie, więc doskonale sprawdzi się podczas uprawiania aktywności turystycznych, jak i również do użytkowania na co dzień podczas okresu zimowego. Idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie panują niekorzystne warunki pogodowe. Pomimo zapewniania doskonałej termoizolacji, jest odpowiednio lekka oraz pakowna, więc będzie idealna szczególne wtedy, gdy niska waga oraz mała objętość bagażu jest jednym z głównych priorytetów. Gdy pogoda w górach ulegnie więc poprawie, będzie ją można bezproblemowo skompresować, umieścić w jednej z jej bocznych kieszeni, która po wywinięciu spełni także ropę pokrowca, a następnie włożyć do plecaka. Dzięki precyzyjnemu zadbaniu o każdy, nawet pozornie najmniej znaczący szczegół, polecana jest nie tylko amatorom outdooru, ale także profesjonalistom.

 
 
szukaj tylko w mieście : dalej
    sortuj wg ceny | nazwy sklepu | jakości opinii o sklepie | ilości opinii o sklepie
Kurtka Rab Altus Jacket - electric/zinc 
pokaż więcej wariantów »
 
Kurtka puchowa RAB ALTUS JACKET 
 
 
Tekst z działu: Promocje
W Skalniku trwa promocja 2=3. Kup trzy produkty, a najtańszy z nich otrzymasz za darmo! Potrzebujesz tylko jedną rzecz, a chciałbyś skorzystać z promocji? Zbierz znajomych i podzielcie się rabatem.

więcej »
 
Tekst z działu: Promocje
Niezależnie od tego dokąd jedziesz, w sklepie Addnature.pl znajdziesz plecak na każdą wyprawę. Teraz plecaki i torby kupisz do 49% taniej.
więcej »
 
 
Pokaż więcej
  Współpraca