facebook
 
Wyszukaj produkt wg
 
Liczba produktów: 79
na stronie
Kolejne wydanie przewodnika wspinaczkowego po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej autorstwa Pawła Haciskiego. Niniejszy tom został uaktualniony i powiększony w stosunku do starej "Jury 2" i obejmuje wszystkie rejony wspinaczkowe środkowej części Jury Krakowsko-Częstochowskiej od Podlesic do Smolenia.
od 42.00 do 55.00 zł     Liczba sklepów: 5
„Krzysztof Wielicki – mój wybór” to znakomita publikacja wydawnictwa Góry Books, tak wielowątkowo traktująca o braterstwie liny oraz tragediach i konfliktach, które rozegrały się na kulisach słynnych wejść na ośmiotysięczniki dokonanych przez jednego z najwybitniejszych, polskich himalaistów – Krzysztofa Wielickiego. Ten obszerny wywiad – rzeka przeprowadzony przez Piotra Drożdża traktuje o dzieciństwie, czasie studiów oraz początkach górskiej pasji.
od 52.00 do 52.00 zł     Liczba sklepów: 4
Przewodnik Richarda Goedeke zawiera opisy klasycznych dróg na wszystkie czterotysięczniki alpejskie. Autor nie ogranicza się do 91 szczytów figurujących na liście UIAA - w swojej książce uwzględnia także boczne, ale dość wyraziste wierzchołki, co daje imponującą liczbę 180 czterotysięczników.
od 54.00 do 59.00 zł     Liczba sklepów: 4
"Alpejskie Trzytysięczniki" Richarda Goedeke są kontynuacją słynnych "Czterotysięczników" tego autora. Jest to przewodnik w zasadzie uniwersalny, gdyż przedstawia trasy bardzo różnorodne: od dróg zupełnie niewymagających po trudne trasy lodowcowe i wspinaczkowe.
od 48.60 do 59.90 zł     Liczba sklepów: 4
Trzeci tom przewodnika Richarda Goedeke po alpejskich szczytach o wysokości powyżej 3000 metrów.
.
od 48.60 do 54.90 zł     Liczba sklepów: 4
Tom I tego przewodnika po Alpach Austriackich przedstawia pasma górskie w Vorarlbergu i zachodnim Tyrolu: Rätikon, Grupę Silvretty, Alpy Ötztalskie, Stubajskie i Zillertalskie..
od 49.00 do 89.00 zł     Liczba sklepów: 4
Trzeci tom klasycznego przewodnika po Dolomitach autorstwa Dariusza Tkaczyka opisuje pasmo Brenty. Po zachodniej stronie doliny Adygi z północy na południe rozciąga się mało rozczłonkowany łańcuch górski, przez który nie prowadzi ani jedna droga jezdna a jedynie kilka tras turystycznych.
od 59.00 do 59.90 zł     Liczba sklepów: 4
Uaktualnione wydanie przewodnika autorstwa znanego himalaisty. Książka zawiera cenne informacje praktyczne: jak dojechać, gdzie nocować i co jeść.
od 59.00 do 69.90 zł     Liczba sklepów: 4
Pireneje tom I. Francja to pierwszy z dwóch tomów przewodnika trekkingowo -wspinaczkowego po jednym z najbardziej interesujących i malowniczych wysokogórskich rejonów Europy, który przez polskich turystów jest coraz chętniej odwiedzany.
od 49.50 do 55.90 zł     Liczba sklepów: 4
Drugi tom przewodnika przedstawia kolejne regiony Pirenejów Centralnych - w Hiszpanii i Andorze oraz odcinek słynnego szlaku Haute Randonnee Pyreneenne (Pirenejski Szlak Wysokogórski) biegnącego grzbietem łańcucha od Atlantyku do Morza Sródziemnego. W kolejnych rozdziałach opisane zostały: Kanion Ordesy, Masywy Posets i Maladety, zachodnia i wschodnia część Parku Narodowego Aiguestortes, trasy turystyczne w Andorze oraz fragment szlaku HRP prowadzący przez Wysokie Pireneje.
od 49.00 do 55.90 zł     Liczba sklepów: 4
1   |   2   |   3   |   4 ... 8   »
 
  Współpraca