facebook
 
Wyszukaj produkt wg
 
Liczba produktów: 147
na stronie
Kolejne wydanie przewodnika wspinaczkowego po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej autorstwa Pawła Haciskiego. Niniejszy tom został uaktualniony i powiększony w stosunku do starej "Jury 2" i obejmuje wszystkie rejony wspinaczkowe środkowej części Jury Krakowsko-Częstochowskiej od Podlesic do Smolenia.
od 42.00 do 55.00 zł     Liczba sklepów: 6
Pireneje tom I. Francja to pierwszy z dwóch tomów przewodnika trekkingowo -wspinaczkowego po jednym z najbardziej interesujących i malowniczych wysokogórskich rejonów Europy, który przez polskich turystów jest coraz chętniej odwiedzany.
od 49.50 do 55.90 zł     Liczba sklepów: 5
„Krzysztof Wielicki – mój wybór” to znakomita publikacja wydawnictwa Góry Books, tak wielowątkowo traktująca o braterstwie liny oraz tragediach i konfliktach, które rozegrały się na kulisach słynnych wejść na ośmiotysięczniki dokonanych przez jednego z najwybitniejszych, polskich himalaistów – Krzysztofa Wielickiego. Ten obszerny wywiad – rzeka przeprowadzony przez Piotra Drożdża traktuje o dzieciństwie, czasie studiów oraz początkach górskiej pasji.
od 52.00 do 52.00 zł     Liczba sklepów: 4
Trzeci tom przewodnika Richarda Goedeke po alpejskich szczytach o wysokości powyżej 3000 metrów.
.
od 48.60 do 54.90 zł     Liczba sklepów: 4
Tom pierwszy przedstawia szlaki wschodniej części Dolomitów..
od 69.00 do 69.90 zł     Liczba sklepów: 4
Trzeci tom klasycznego przewodnika po Dolomitach autorstwa Dariusza Tkaczyka opisuje pasmo Brenty. Po zachodniej stronie doliny Adygi z północy na południe rozciąga się mało rozczłonkowany łańcuch górski, przez który nie prowadzi ani jedna droga jezdna a jedynie kilka tras turystycznych.
od 59.00 do 59.90 zł     Liczba sklepów: 4
Drugi tom przewodnika przedstawia kolejne regiony Pirenejów Centralnych - w Hiszpanii i Andorze oraz odcinek słynnego szlaku Haute Randonnee Pyreneenne (Pirenejski Szlak Wysokogórski) biegnącego grzbietem łańcucha od Atlantyku do Morza Sródziemnego. W kolejnych rozdziałach opisane zostały: Kanion Ordesy, Masywy Posets i Maladety, zachodnia i wschodnia część Parku Narodowego Aiguestortes, trasy turystyczne w Andorze oraz fragment szlaku HRP prowadzący przez Wysokie Pireneje.
od 49.00 do 55.90 zł     Liczba sklepów: 4
Przewodnik po Dolomitach opisujący najpiękniejsze drogi wspinaczkowe w okolicach Cortiny d\'Ampezzo.
Autor - znany włoski wspinacz i przewodnik wysokogórski - opisuje nie tylko najsłynniejsze drogi okolic Cortiny, ale także te mniej znane, a warte uwagi.
od 89.00 do 89.00 zł     Liczba sklepów: 4
Jura 3 Pawła Haciskiego opisuje rejony Jury Krakowsko-Częstochowskiej od Olkusza po Kraków. Rok wydania: 2015 (wydanie 4).
od 58.00 do 58.00 zł     Liczba sklepów: 4
Świetnie opracowany przewodnik po drogach wspinaczkowych Jury Środkowej. Jest to pierwsze zbiorcze opracowanie obejmujące obszar od Olkusza do Żerkowic.
od 45.00 do 58.99 zł     Liczba sklepów: 4
1   |   2   |   3   |   4 ... 15   »
 




  Współpraca