facebook
 
Wyszukaj produkt wg
 
Liczba produktów: 14
na stronie
Specjalistyczny przewodnik . Adresowany do tych, którzy chcą uprawiać ten sport poza terenem przykolejkowym.
od 33.00 do 33.00 zł     Liczba sklepów: 1
"Snowboard" to poradnik dla obecnych i przyszłych fanów tego sportu autorstwa Mikołaja Marciniaka, licencjonowanego instruktora i wicemistrza Polski Instruktorów w 2004 r.
Poradnik jest nie tylko funkcjonalny, aktywny i niezbędny, ale przede wszystkim fantastyczny.
od 49.90 do 49.90 zł     Liczba sklepów: 1
Ilustrowany przewodnik "Narty i snowboard na weekend" przygotowano z myślą o tych wszystkich, którzy chcą "złapać chwilę" oddechu w sezonie zimowym i planują wypoczynek z rodziną, krótki aktywny wypad czy weekend z przyjaciółmi. To pierwszy w serii weekendowej przewodnik w zimowej szacie.
od 44.90 do 44.90 zł     Liczba sklepów: 1
"Narty" z serii FAN to poradnik zarówno dla zaawansowanych narciarzy, jak dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z tym sportem. Autorzy poradnika Andrzej Lesiewski i Janusz Lesiewski mają ogromne doświadczenie w zakresie teorii i praktyki nauczania narciarstwa (instruktorzy wykładowcy SITN–PZN).
od 49.90 do 49.90 zł     Liczba sklepów: 1
Adresatami prezentowanego poradnika są w pierwszym rzędzie wszyscy zapaleni turyści, dla których zima stanowiła do tej pory wymuszoną i niechcianą przerwę w wędrówkach górskich, a którzy „dojrzeli” do tego, by zmienić tę sytuację rozpoczynając przygodę z zimową turystyką narciarską. Autor ma nadzieję, że także chodzące już na nartach bądź rakietach śnieżnych osoby znajdą w poradniku cenne dla siebie porady, wskazówki i uwagi dotyczące ekwipunku, biwakowania w śniegu, typowych zagrożeń wiążących się z zimową wędrówką, etc.
od 10.00 do 10.00 zł     Liczba sklepów: 1
Południowa Polska zamienia się zimą w barwną, gwarną krainę, Nim się to stanie, wraz z pierwszym śniegiem z 'letniego snu' budzą się narciarze. Stopniowo narasta wśród nich ożywienie, podsycane komunikatami o śnieżycach w Szczyrku lub Zakopanem.
od 10.00 do 10.00 zł     Liczba sklepów: 1
Zestaw 2 przewodników narciarskich wydawnictwa Bezdroża.
Słowacja to jeden z najbardziej górzystych krajów Europy, nic dziwnego zatem, że "ilość ośrodków narciarskich na głowę mieszkańca" jest tu znacznie wyższa niż w większości krajów europejskich, w tym w Polsce.
od 20.00 do 20.00 zł     Liczba sklepów: 1
Rewelacyjna książka! Niezastąpiona pomoc dla narciarzy przygotowujących się do wyjazdu na narty i znakomity podręcznik nowoczesnej techniki dla będących na nartach. Mnóstwo niesamowitych zdjęć i zrozumiałych schematów i wskazówek.
od 35.00 do 35.00 zł     Liczba sklepów: 1
Bądź mistrzem jazdy na nartach. Teraz dzięki książce "Narciarz doskonały" możesz osiągnąć kolejny poziom narciarskich umiejętności.
od 35.00 do 35.00 zł     Liczba sklepów: 1
Drugi tom przewodnika prezentuje wybór najciekawszych narciarskich tras wysokogórskich we wschodniej części Alp: w Alpach Berneńskich, Sztubajskich, Őtztalskich, Grupie Silvretty i w Masywie Ortlera. Nie tylko dla wyczynowców.
od 49.00 do 49.00 zł     Liczba sklepów: 1
1   |   2   »
 
  Współpraca