facebook
 
Lonża via-ferrata Hook It / CLIMBING TECHNOLOGY
od 383.00 do 459.00 zł     Liczba sklepów: 2
Wyjątkowa lonża wprost od włoskiego producenta najwyższej jakości sprzętu wspinaczkowego. Zapewni bezpieczeństwo i komfort pokonywania szlaków typu via ferrata. Nowoczesny model lonży dla wszystkich osób wybierających się na via ferraty. Producent wywodzący się z z kraju, w którym drogi tego typu są niezwykle popularne, to gwarancja funkcjonalnych rozwiązań i przemyślanej konstrukcji.
 
Lonżę Climbing Technology Hook-It wyposażono w rozrywany absorber, ukryty w zamykanym zamkiem pokrowcu. Dzięki tamu lonża optymalnie zadziała w wymagającym tego momencie, a ten najważniejszy element jest lepiej chroniony przed przypadkowym uszkodzeniem czy zabrudzeniem. Niezwykle praktycznym dodatkiem jest przezroczysty panel, który pozwoli sprawdzić stan absorbera po mocnym odpadnięciu i stwierdzić, czy został użyty.
 
 

 
 
szukaj tylko w mieście : dalej
    sortuj wg ceny | nazwy sklepu | jakości opinii o sklepie | ilości opinii o sklepie
Strefa polecanych ofert
Lonża via-ferrata HOOK IT Climbing Technology 
 
Lonża na via ferraty Climbing Technology Hook It 
 
 
Tekst z działu: Promocje
W sklepie MALL.PL odzież termoaktywną możesz teraz kupić w niższej cenie. Wpisz kod rabatowy TERMO5RABAT i obniż cenę o 5%.
więcej »
 
Tekst z działu: Promocje
Szukasz raków? W sklepie RockIce.pl znajdziesz wszystkie! Sprawdź promocyjną ofertę sklepu i wybierz te najbardziej odpowiednie dla siebie.

więcej »
 
 
Pokaż więcej
  Współpraca