facebook
 
Lonża via-ferrata Hook It / CLIMBING TECHNOLOGY
od 383.00 do 383.00 zł     Liczba sklepów: 1
Wyjątkowa lonża wprost od włoskiego producenta najwyższej jakości sprzętu wspinaczkowego. Zapewni bezpieczeństwo i komfort pokonywania szlaków typu via ferrata. Nowoczesny model lonży dla wszystkich osób wybierających się na via ferraty. Producent wywodzący się z z kraju, w którym drogi tego typu są niezwykle popularne, to gwarancja funkcjonalnych rozwiązań i przemyślanej konstrukcji.
 
Lonżę Climbing Technology Hook-It wyposażono w rozrywany absorber, ukryty w zamykanym zamkiem pokrowcu. Dzięki tamu lonża optymalnie zadziała w wymagającym tego momencie, a ten najważniejszy element jest lepiej chroniony przed przypadkowym uszkodzeniem czy zabrudzeniem. Niezwykle praktycznym dodatkiem jest przezroczysty panel, który pozwoli sprawdzić stan absorbera po mocnym odpadnięciu i stwierdzić, czy został użyty.
 
 

 
 
szukaj tylko w mieście : dalej
    sortuj wg ceny | nazwy sklepu | jakości opinii o sklepie | ilości opinii o sklepie
Strefa polecanych ofert
Lonża via-ferrata HOOK IT Climbing Technology 
 
 
Tekst z działu: Promocje
W sklepie Sewel do końca niedzieli 20.08.2017 można otrzymać rabat -20% na cały asortyment.
więcej »
 
Tekst z działu: Biznes info
Suszona wołowina to coraz popularniejsza przekąska, po którą często chętnie sięgamy podczas codziennych aktywności. Wyjątkowy smak oraz możliwość łatwego zabrania jej w każde miejsce, w którym się znajdujemy, sprawia, że doskonale spisuje się jako smaczny dodatek do diety.
więcej »
 
 
Pokaż więcej
  Współpraca