facebook
 
Lonża via-ferrata Hook It / CLIMBING TECHNOLOGY
od 459.00 do 459.00 zł     Liczba sklepów: 1
Wyjątkowa lonża wprost od włoskiego producenta najwyższej jakości sprzętu wspinaczkowego. Zapewni bezpieczeństwo i komfort pokonywania szlaków typu via ferrata. Nowoczesny model lonży dla wszystkich osób wybierających się na via ferraty. Producent wywodzący się z z kraju, w którym drogi tego typu są niezwykle popularne, to gwarancja funkcjonalnych rozwiązań i przemyślanej konstrukcji.
 
Lonżę Climbing Technology Hook-It wyposażono w rozrywany absorber, ukryty w zamykanym zamkiem pokrowcu. Dzięki tamu lonża optymalnie zadziała w wymagającym tego momencie, a ten najważniejszy element jest lepiej chroniony przed przypadkowym uszkodzeniem czy zabrudzeniem. Niezwykle praktycznym dodatkiem jest przezroczysty panel, który pozwoli sprawdzić stan absorbera po mocnym odpadnięciu i stwierdzić, czy został użyty.
 
 

 
 
szukaj tylko w mieście : dalej
    sortuj wg ceny | nazwy sklepu | jakości opinii o sklepie | ilości opinii o sklepie
Strefa polecanych ofert
Lonża via-ferrata HOOK IT Climbing Technology 
 
 
Tekst z działu: Promocje
Kiedy temperatury rosną, ceny w Skalniku spadają. Wyposaż się na weekendową wycieczkę lub długo wyczekiwany urlop. Letni asortyment nawet do 40% taniej.

więcej »
 
Tekst z działu: Promocje
Sklep Polar Sport ma dla Was 20% rabatu na wszystko* od czwartku do poniedziałku (22-26.06 do północy) w sklepach stacjonarnych i w sklepie internetowym!
więcej »
 
 
Pokaż więcej
  Współpraca