facebook
 
Polecany produkt
Multitool 54 / ROCKLAND
od 55.92 do 55.92
Wyszukaj produkt wg
 
Liczba produktów: 39
na stronie
OHT (One Hand Tool) to multitool, którego kombinerki aktywuje się przez wyrzut za pomocą jednej ręki. Prócz tego, dzięki specjalnym wycięciom pod kciuk, także dwa ostrza nożowe, piła oraz przecinak do pasów mogą być otwierane bez pomocy drugiej dłoni.
od 379.00 do 575.00 zł     Liczba sklepów: 4
Rev to nowy kompaktowy model amerykańskiego producenta o doskonałym stosunku jakości do ceny. Rev posiada 13 narzędzi w jednym zwarym korpusie, w tym skuteczne, wytrzymałe kombinerki i szybki dostęp do noża.
od 149.00 do 169.00 zł     Liczba sklepów: 4
Najnowszy model amerykańskiego producenta narzędzi wielofunkcyjnych ze stanu Oregon. Sidekick, mający zastąpić jedne z najbardziej popularnych multitooli Leathermana - modele Kick&Fuse.
od 199.99 do 229.00 zł     Liczba sklepów: 4
Signal to pierwszy w ofercie amerykańskiej producenta mutlitool zaprojektowany specjalnie dla miłośników survivalu. Łączy w sobie tradycyjne funkcjonalne narzędzia znane z innych produktów marki z niezbędnymi akcesoriami survivalowymi, w rękojeści znajdują się wyjmowane: krzesiwo, gwizdek alarmowy oraz diamentowa ostrzałka.
od 499.00 do 595.00 zł     Liczba sklepów: 4
Jeden z najnowszych modeli renomowanej firmy Leatherman charakteryzujący się lekką, zwartą konstrukcją oraz karabinkowym zapięciem umożliwiającym pewne i wygodne noszenie toola bez konieczności przypinania kabury. Prócz karabinka Skeleletool wyposażono w demontowalny, sprężysty klips umożliwiający przypięcie złożonego toola do paska lub o krawędź kieszeni.
od 299.00 do 319.00 zł     Liczba sklepów: 4

Najnowsza, zmodernizowana wersja legendarnego modelu SuperTool. Jeden z największych i najmocniejszych multitooli Leatherman - masywne kombinerki, rękojeści z grubej blachy, długie ostrza i aż 19 narzędzi zamkniętych w jednym.

od 339.00 do 389.00 zł     Liczba sklepów: 4
Zaawansowany multitool amerykańskiej firmy Leatherman zbliżony do modelu Wave, charakteryzujący się możliwości otwarcia 4 narzędzi bez konieczności rozkładania kombinerek oraz gniazdem na wymienne brzeszczoty piły oraz pilników. W komplecie kabura.
od 469.00 do 529.00 zł     Liczba sklepów: 4
W modelu Wingman zastosowano sprężynujące kombinerki, które podwyższają komfort pracy multitoolem oraz blokadę noża i nożyczek, co znacząco wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa użytkowania. Szkielet i wszystkie narzędzia wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej, którą poddano profesjonalnej obróbce termicznej, dzięki czemu każdy element posiada optymalną do pełnionej funkcji twardość.
od 179.99 do 199.00 zł     Liczba sklepów: 4
Multitool Leatherman Charge to flagowy model w ofercie amerykańskiego producenta, a zarazem rynkowy bestseller wśród narzędzi wielofunkcyjnych tej klasy. Bazując na układzie konstrukcyjnym modelu Wave stworzono tool jeszcze lepiej dopracowany i z lepszych materiałów.
od 569.00 do 649.00 zł     Liczba sklepów: 3
Multitool Leatherman Charge to flagowy model w ofercie amerykańskiego producenta, a zarazem rynkowy bestseller wśród narzędzi wielofunkcyjnych tej klasy. Bazując na układzie konstrukcyjnym modelu Wave stworzono tool jeszcze lepiej dopracowany i z lepszych materiałów.
od 669.00 do 699.00 zł     Liczba sklepów: 3
1   |   2   |   3   |   4   »
 
  Współpraca