facebook
 
Wyszukaj produkt wg
 
Liczba produktów: 426
na stronie
Lekkie ocieplenie, które warto mieć zawsze przy sobie: nasza wykonana z miękkiego polaru bluza GECKO NANUK jest bardzo lekka. Aby zoptymalizować transport wilgoci, zastosowaliśmy materiał o specjalnej stronie wewnętrznej.
od 89.90 do 89.99 zł     Liczba sklepów: 5
Ta kolorowa czapka z dzianiny chroni przed zimnem dzięki połączeniu ciepłej włóczki mieszanej oraz miękkiej podszewki termicznej z mikropolaru. Dzięki niej głowa i uszy nie zmarzną mimo śniegu i chłodu.
od 48.99 do 69.90 zł     Liczba sklepów: 5
Czapka Kids Knot Cap marki JACK WOLFSKIN. Wiązana pod szyją czapka z dzianiny z pomponem i osłonami na uszy utrzymana jest w żywych i wesołych barwach.
od 46.99 do 69.90 zł     Liczba sklepów: 5
Czapka Kids Nordic Pompom Cap marki JACK WOLFSKIN. Tę kolorową czapkę z pomponem zdobi wzór w płatki śniegu oraz wzór „diament”.
od 54.99 do 59.90 zł     Liczba sklepów: 5
Wiatroszczelna i bardzo ciepła, oddychająca czapka z osłonami na uszy. Kiedy na dachach wiszą sople i pora woskować płozy sanek, ta wiatroszczelna, bardzo ciepła, polarowa czapka z pomponem doskonale ochroni przed kaprysami pogody: głowa jest ochroniona, a zimne uszy należą do przeszłości.
od 42.99 do 59.90 zł     Liczba sklepów: 5
Nasza najlżejsza kurtka chroniąca przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi dla dzieci! Wystarczy spakować ją do odpowiedniej kieszonki i można ruszać: CLOUDBURST KIDS to przeciwdeszczowa kurtka, którą można złożyć do niewielkich wymiarów, łatwo się ją wkłada i można ją mieć zawsze przy sobie, na przykład w tornistrze czy plecaku na wędrówki. Wygląd kurtki ze zintegrowanym kapturem jest bardzo prosty.
od 299.90 do 349.99 zł     Liczba sklepów: 5
Cechą szczególną kurtki chroniącej przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi GREEN TERRAIN BOYS jest bezpieczny kaptur: do zamocowania go zamiast zamka błyskawicznego zastosowano zatrzaski, dzięki temu szybko się odpina, gdy dziecko nim o coś zahaczy – podczas szaleństw czy odkrywczych wypraw do lasu. GREEN TERRAIN BOYS świetnie nadaje się na wycieczki szkolne lub rodzinne wyjazdy, ale także na co dzień.
od 319.90 do 439.99 zł     Liczba sklepów: 5
Miękka i wytrzymała: wiatroodporna, lekka kurtka na wędrówki z kapturem niezawodnie chroni przed zimnem przy ujemnych temperaturach dzięki ciepłemu wypełnieniu z włókien syntetycznych. Poza tym jest łatwa w pielęgnacji i szybko schnie.
od 349.90 do 429.99 zł     Liczba sklepów: 5
Ciepłe dłonie podczas każdej zimowej przygody: CROSS KNIT MITTEN KIDS to nasze proste, dzianinowe rękawiczki ? niezawodne ocieplenie zimą dla dziecka, na co dzień oraz podczas wypraw. Wyposażone są w miękką podszewkę termiczną z mikropolaru, co w połączeniu z dzianinową stroną zewnętrzną zapewnia dobre zatrzymywanie ciepła.
od 64.90 do 64.99 zł     Liczba sklepów: 5
Na spotkanie lata: nasze szorty ACTIVATE są przyjemnie miękkie i niezwykle elastyczne. Dzięki temu zapewniają maksymalną możliwą swobodę i są idealne dla wszystkich, którzy aktywnie spędzają czas na zewnątrz.
od 129.90 do 169.99 zł     Liczba sklepów: 5
1   |   2   |   3   |   4 ... 43   »
 
  Współpraca