facebook
 
Ogrzewacz Toe Warmer / ONLY ONE CORPORATION
od 4.49 do 12.00 zł     Liczba sklepów: 7
To niezwykle prosta, a przede wszystkim skuteczna metoda na mrozy. Rozrywasz opakowanie, czekasz kilka minut, wkładasz do kieszeni lub specjalnej kieszeni i cieszysz się ciepłem przez kolejne 6 godzin.

Jesteś zmarzluchem? Pracujesz na otwartej przestrzeni niezależnie od panującej pogody? A może siedzisz właśnie w namiocie na dużej wysokości, tuż przed atakiem na szczyt? Niezależnie od tego zawsze miej ze sobą Toe Warmer.

SPOSÓB UŻYCIA
Wystarczy otworzyć opakowanie, wyciągnąć saszetkę na działanie powietrza i w ciągu kilku minut saszetki zaczynają oddawać przyjemne ciepło.

SKŁAD
żelazo, woda, celuloza, wermikulit, węgiel aktywny, sól.

DZIAŁANIE
Wkładki działają opierając się na reakcji chemicznej, tj. utleniania żelaza. Zawarta sól działa jako katalizator, aktywny węgiel pomaga rozpraszać ciepło na całą saszetkę. Wermikulat działa jako izolator w celu utrzymania ciepła i przeciwzbrylająco. Celuloza służy jako wypełniacz. Wszystkie składniki zawarte są w polipropylenowej saszetce. Polipropylen pozwala przenikać powietrzu do składników zatrzymując jednocześnie wilgoć. 

 
 
szukaj tylko w mieście : dalej
    sortuj wg ceny | nazwy sklepu | jakości opinii o sklepie | ilości opinii o sklepie
ONLY HOT Wkładka ogrzewająca TOE WARMER 
 
Ogrzewacz chemiczny Only Hot Toe Warmer 
 
Ogrzewacz do palców Toe Warmer 
 
Only Hot Toe Warmer, praktyczny ogrzewacz palców stóp 
 
Ogrzewacz Only Hot Toe Warmer 6 godz. samoprzylepny 
 
Ogrzewacze palców nóg ONLY HOT 2szt. Only One? Corporation 
 
Ogrzewacz do stóp - Ogrzewacz do stóp 
 
 
Tekst z działu: Promocje
Wygląda na to, że wiosna w końcu pokonała zimę i ciepłe kurtki można już schować do szafy. Nowy sezon warto celebrować, a nie ma nic przyjemniejszego od outdoorowych zakupów.
więcej »
 
Tekst z działu: Promocje
Nie wiesz co kupić na Dzień Matki? Chcesz coś innego niż kwiatki? Z okazji Dnia Matki, kolekcja Jack Wolfskin dostępna w sklepie Horyzont jest tańsza o 15%.

więcej »
 
 
Pokaż więcej
  Współpraca