facebook
 
Plecak Trans Alpine 25 / DEUTER
od 367.00 do 459.00 zł     Liczba sklepów: 3
Jeśli intensywnie uprawiasz kolarstwo górskie i potrzebujesz uniwersalnego plecaka – jest to produkt dla Ciebie. Wykonany z bardzo wytrzymałego materiału Ballistic nie oprze się trudnościom napotkanym podczas najtrudniejszych single tracków. Posiada 2 komory oddzielone zamkiem, wykończone szarym materiałem, tak by ułatwić znajdowanie przedmiotów w ciemnościach. W jednej z nich znajduje się kieszeń na bukłak do pojemności 3 litrów – taka ilość płynów powinna spokojnie wystarczyć na średniej długości górski maraton. Na przednim panelu odnajdziemy miejsce na kask czy kurtkę, a także 2 mniejsze kieszonki – idealne na batony regeneracyjne lub podręczny zestaw kluczy. Po bokach umiejscowiono 2 siatkowe kieszenie. Zmieścimy w nich zapasowe dętki lub rękawki z nogawkami.
Do plecaka mamy dostęp także od dołu, poprzez zamykaną na mocne suwaki kieszeń. Przy poduszkach na plecach znajduje się kieszeń na mapę umożliwiająca wyjęcie jej bez zdejmowania plecaka.
Chowana karimata stanie się nieocenioną pomocą podczas postojów i odpoczynków. Plecak posiada zintegrowany pokrowiec przeciwdeszczowy w kolorze żółtym. Kolor został specjalnie dobrany ze względów bezpieczeństwa. Pokrowiec nie ogranicza działania lampki rowerowej, którą można przytroczyć do specjalnie przygotowanego paska.

Zastosowany system nośny Airstripes zapewnia bardzo dobre odprowadzanie nagromadzonej wilgoci. Anatomicznie uformowane pasy nośne są miękko wykończone i dobrze „oddychają”. Na szczególną uwagę zasługuje pas biodrowy, który zapewnia efektywną cyrkulację powietrza, a przy tym świetnie stabilizuje plecak, co jest niezmiernie ważne podczas trudnych technicznie tras/zjazdów, gdzie musimy być cały czas skupieni.

* Wykonany z bardzo wytrzymałych materiałów;
* Posiada uchwyt na kask;
* Zintegrowany pokrowiec przeciwdeszczowy;
* Kieszeń na mapę;
* Wyjmowana karimata do siedzenia;
* Wszywka wzywania pierwszej pomocy;
* Boczne paski kompresyjne;
* Boczne kieszenie z siatki;
* Dwie komory oddzielane suwakiem;
* Kieszeń na mokrą odzież;
* 2 kieszonki na pasie biodrowym;
* Odblaskowe logo zwiększające bezpieczeństwo;
* Kieszeń na bukłak;

Waga: 1080 gram;
Materiały użyte: Ballistic;

 
 
szukaj tylko w mieście : dalej
    sortuj wg ceny | nazwy sklepu | jakości opinii o sklepie | ilości opinii o sklepie
Plecak Deuter Trans Alpine 25 Petrol Kiwi 
 
 
Tekst z działu: Promocje
Sklep Asport.pl prezentuje bogatą ofertę rowerów rekreacyjnych, dziecięcych oraz akcesoriów rowerowych. Teraz z atrakcyjnymi rabatami!

więcej »
 
 
  Współpraca