facebook
 
Wyszukaj produkt wg
 
Liczba produktów: 6
na stronie
Suunto CORE wzorowany na sukcesie sędziwego, ale jakże czcigodnego Suunto Vector'a, dostarczy Ci precyzyjnych informacji na temat wysokości, zmian pogody jak i dzięki kompasowi wskaże Ci kierunek wycieczki.
Precyzyjny Altimetr Suunto Core to niezbędny przyrząd podczas górskich eskapad.
od 1099.00 do 1850.00 zł     Liczba sklepów: 2
Osiągnięcie mistrzowskiego poziomu wiąże się z ogromnym wysiłkiem, pasją i determinacją. Suunto Core, podstawowy zegarek outdoorowy, zaprojektowano bez kompromisów w jakości i z ogromną dbałością o szczegóły.
od 1049.00 do 1239.92 zł     Liczba sklepów: 2
Suunto Core gromadzi precyzyjne dane, aby ułatwić nawigację w najbardziej odludnych regionach. Uwzględniając ulepszony, łatwy w użyciu interfejs i wiele narzędzi umożliwiających bezpieczne dotarcie do punktu docelowego, można uznać urządzenie Core za podstawowe wyposażenie prawdziwych entuzjastów aktywności na wolnym powietrzu.
od 945.00 do 1079.92 zł     Liczba sklepów: 2
Obowiązkowe wyposażenie każdego entuzjasty wypraw górskich oraz podwodnych. Suunto Core wzorowany na sukcesie Suunto Vector’a, dostarczy Ci precyzyjnych informacji na temat wysokości, zmian pogody jak i dzięki kompasowi wskaże Ci kierunek wycieczki.
od 1079.92 do 1079.92 zł     Liczba sklepów: 1
Obudowa z naturalnej stali nierdzewnej i minimalistyczna konstrukcja zegarka Suunto Core Brushed Steel sprawiają, że jest on zarówno wyjątkowo trwały, jak i elegancki. Wielokrotnie nagradzany zegarek Suunto Core łączy w sobie łatwe w obsłudze funkcje outdoorowe i trwałą konstrukcję.
od 1799.00 do 1799.00 zł     Liczba sklepów: 1
Suunto Elementum Terra połączono lata doświadczenia w produkcji sprzętu outdoorowego z perfekcją wykonania, co doprowadziło do powstania ekstremalnego narzędzia survivalowego, bez którego nie obejdzie się żaden podróżnik. Dysponuje tym, co jest najważniejsze - wysokościomierzem, barometrem do łatwego przewidywania zmian pogody oraz kompasem do nawigacji.
od 2079.92 do 2079.92 zł     Liczba sklepów: 1
 
  Współpraca