facebook
 
Zestaw ekspresów Falcon PAD 16 mm (5+1) / OCUN
od 239.90 do 329.00 zł     Liczba sklepów: 12
Dzięki połączeniu karabinków Falcon oraz taśmy PAD 16 mm o długości 10 cm powstał ekspres o optymalnej wielkości i kształcie – wszystko dlatego by ekspres jak najlepiej leżał w ręce, a wpinanie liny było możliwie najszybsze i najwygodniejsze. W nowej kolekcji sprzętu wspinaczkowego firmy Ocun ekspres Falcon jest propozycją szczególnie skierowaną dla wspinaczy sportowych. Dolny karabinek tego niezawodnego zestawu wyposażony jest w gumowe zabezpieczenie utrzymujące karabinek w odpowiedniej pozycji.

Ekspres zbudowany jest z dwóch karabinków Falcon – w wersji z prostym zamkiem z jednej strony i giętym z drugiej. Zaprojektowany z myślą o maksymalnej wygodzie karabinek z kutego na gorąco aluminium - wytrzymały, d-kształtny i asymetryczny – Falcon jest uniwersalnym karabinkiem świetnie spełniającym swoje zadanie w każdej sytuacji. Wymiary tego karabinka to 99x58mm, a prześwit 20 mm (zamek prosty) i 24 mm (zamek gięty).

Profil karabinka Falcon jest zaprojektowany w taki sposób by nie niszczył lin oraz taśm, a profilowanie dodatkowo zmniejsza znacznie wagę tego karabinka.

W obu karabinkach zastosowano zamek CATH-FREE – rozwiązanie doskonale znane i doceniane przez wszystkich wspinaczy. Zakończony w ten sposób zamek karabinka nie zahacza o inny sprzęt – liny, taśmy, repy czy kości – podczas manipulacji sprzętowych, ułatwiając nam znacząco życie. 

 
 
szukaj tylko w mieście : dalej
    sortuj wg ceny | nazwy sklepu | jakości opinii o sklepie | ilości opinii o sklepie
Zestaw ekspresów Ocun FALCON PAD 16mm 5+1 Niebieski 
pokaż więcej wariantów »
 
Ekspresy OCUN FALCON PAD 16 mm SET 5+1 
 
Zestaw ekspresów OCUN FALCON PAD 16MM 5+1 - SILVER/BLUE 
pokaż więcej wariantów »
 
Ekspresy Ocun Falcon PAD 16mm 5+1 blue 
pokaż więcej wariantów »
 
Zestaw ekspresów Ocun Falcon Pad 16mm 5+1 
 
Zestaw ekspresów Ocun Falcon Pad 16MM 5+1 - silver/blue 
pokaż więcej wariantów »
 
Zestaw ekspresów Ocun Falcon PAD 16mm 5+1 - green 
pokaż więcej wariantów »
 
Ocun zestaw 6 ekspresów Falcon 
 
Zestaw ekspresów wspinaczkowych Ocun - Falcon PAD 16mm 5+1 
 
OCUN Zestaw ekspresów FALCON PAD 16mm 5+1 
 
 
Tekst z działu: Promocje
W sklepie Skalnik trwa "Tydzień bez VAT". Ceny katalogowe ponad 3500 produktów obniżone zostały o 23%. Promocja trwa do 30 marca 2017.
więcej »
 
Tekst z działu: Promocje
Twój 20% kod rabatowy to: WEEKEND20. Możesz go wykorzystać na cały asortyment w sklepie 8a.pl w okresie 24-26.03.2017. Kod rabatowy dotyczy produktów nieprzecenionych ze wszystkich kategorii i nie obejmuje produktów marki Petzl.
więcej »
 
 
Pokaż więcej
  Współpraca