facebook
 
Zestaw ekspresów Hawk PAD 16 mm 5+1 / OCUN
od 199.77 do 250.00 zł     Liczba sklepów: 9
Ekspres Hawk PAD łączy zalety lekkich karabinków „agrafkowych” Hawk oraz bardzo wytrzymałej tasiemki PAD. Karabinek Hawk jest efektem doskonałej optymalizacji stosunku wagi, niezawodności i wytrzymałości. Swoje wyjątkowe właściwości zawdzięcza kutemu na gorąco, profilowanemu korpusowi z najlepszej jakości stopów lekkich. Wymiary tego karabinka to 91x53 mm, a prześwit 25 mm

Ekspres Hawk, dzięki swojej charakterystyce, jest rozwiązaniem szczególnie przeznaczonym do wspinaczki wielowyciągowej oraz alpejskiej. Dolny karabinek tego niezawodnego zestawu wyposażony jest w gumowe zabezpieczenie zapobiegające obracaniu.

Typ zamka Wire ma wiele zalet. Przede wszystkim nie zapycha się zabrudzeniami i nie zamarza w niskich temperaturach, co ma szczególne znaczenie w alpejskich warunkach. Dodatkowo bardzo wygodnie się wpina w niego linę a dzięki niskiej wadze nie otwiera się podczas uderzania o skałę. Wszystko to dodatkowe zalety, poza oczywistą oszczędnością wagi.

Profil karabinka Hawk jest zaprojektowany w taki sposób by nie niszczył lin oraz taśm, które w niego wepniemy. Ergonomiczny kształt korpusu pozwala na bardzo szybkie i pewne wpinki.
 

 
 
szukaj tylko w mieście : dalej
    sortuj wg ceny | nazwy sklepu | jakości opinii o sklepie | ilości opinii o sklepie
Strefa polecanych ofert
Zestaw ekspresów Ocun HAWK PAD 16mm 5+1 blue 
 
Zestaw ekspresów Ocun HAWK PAD 16 5+1 niebieski 
 
Zestaw ekspresów Ocun Hawk PAD 16mm 5+1 - zielony 
pokaż więcej wariantów »
 
Zestaw ekspresów Ocun Hawk PAD 16mm 5+1 
pokaż więcej wariantów »
 
ZESTAW EKSPRESÓW HAWK PAD 16MM 5+1 
 
Zestaw ekspresów Ocun QD Set Hawk PAD 16 mm 5+1 - blue / 10 cm 
pokaż więcej wariantów »
 
Zestaw Ocun Hawk PAD 16mm 5+1 
pokaż więcej wariantów »
 
Hawk PAD 16mm 5+1 (zielone) 
pokaż więcej wariantów »
 
OCUN Zestaw ekspresów HAWK PAD 16mm 5+1 
 
 
Tekst z działu: Biznes info
Na zewnątrz robi się coraz chłodniej. Jeśli szukasz odpowiednich rękawic zimowych ale nie tylko, sprawdź ofertę sklepu RockIce.pl.
więcej »
 
Tekst z działu: Promocje
Przez cały tydzień sklep Landersen.pl wysyła paczki za darmo! Skorzystaj z tej okazji i kupuj taniej! Oferta ważna do 29 września.

więcej »
 
 
Pokaż więcej
  Współpraca