facebook
 
Wyszukaj produkt wg
 
Liczba produktów: 7
na stronie
Bezpieczny, niepalny, wysokiej jakości środek zabezpieczający. Przeznaczony do ochrony wyrobów z tkanin syntetycznych o właściwościach wodoodpornych.
od 31.92 do 41.99 zł     Liczba sklepów: 5
FABSIL UNIVERSAL PROTECTOR to preparat na bazie silikonu przeznaczony do impregnacji plecaków, namiotów oraz akcesoriów turystycznych takich jak: płachty brezentowe, parasole ogrodowe czy leżaki. Odpowiedni dla wielu tkanin, między innymi: brezentu, bawełny, poliestru i nylonu.
od 29.17 do 39.99 zł     Liczba sklepów: 4
Skoncentrowany impregnat & filtr UV do każdego rodzaju tkanin syntetycznych. Nadaje właściwości wodoodporne, poprawia wytrzymałość tkaniny na rozdzieranie, chroni przed negatywnym oddziaływaniem promienowaniem UV.
od 26.25 do 35.00 zł     Liczba sklepów: 3
Łatwy w użyciu, na bazie wody skoncentrowany impregnat z tarczą przeciwko promieniowaniu UV do wszelkich tkanin wodoodpornych, narażonych na długotrwałe oddziaływanie promieni słonecznych. Dzięki ochronie przed szkodliwym działaniem promieni UV jednokrotne zastosowanie wydłuża okres eksploatacji o 100%.
od 99.00 do 99.00 zł     Liczba sklepów: 1
Łatwy w stosowaniu impregnat na bazie wody z ochroną przeciwko promieniowaniu UV, do tkanin narażonych na długotrwałe oddziaływanie promieni słonecznych. Dzięki ochronie przed szkodliwym działaniem promieni UV jedna aplikacja przedłuża czas eksploatacji tkaniny o 100%.
od 41.00 do 41.00 zł     Liczba sklepów: 1
Środek impregnujący Fabsil + UV marki GRANGER'S. Impregnat na bazie silikonu do namiotów, zadaszeń i akcesoriów outdoorowych.
od 189.99 do 189.99 zł     Liczba sklepów: 1
Środek impregnujący Fabsil + UV marki GRANGER'S. Impregnat na bazie silikonu do namiotów, zadaszeń i akcesoriów outdoorowych.
od 109.00 do 109.00 zł     Liczba sklepów: 1
 
  Współpraca