facebook
 
Wyszukaj produkt wg
 
Liczba produktów: 8
na stronie
Wydajny i łatwy w użyciu preparat Nikwax Down Wash Direct przeznaczony do prania odzieży i ekwipunku z wypełnieniem z puchu. Nawet puch impregnowany, zwłaszcza zabrudzony oraz używany w wilgotnych lub zimowych warunkach potrafi szybko zawilgotnieć, dlatego tak istotne jest dbanie o jego wykończenie DWR (Durable Water Repellent).
od 15.00 do 38.00 zł     Liczba sklepów: 14
Środek impregnujący w płynie do wyrobów wypełnionych puchem i pierzem naturalnym. Impregnuje oraz utrzymuje właściwości oddychające.
od 28.00 do 36.99 zł     Liczba sklepów: 8
Skuteczny płyn do prania puchu Wash Down firmy Granger's. Specjalistyczny płyn do prania puchowego ekwipunku turystycznego.
od 23.92 do 29.90 zł     Liczba sklepów: 8
Koncentrat środka piorącego do ubrań i śpiworów wypełnionym puchem, pierzem naturalnym i syntetycznym. Regeneruje i pozwala utrzymać własności ocieplające wyrobu.
od 45.00 do 45.00 zł     Liczba sklepów: 2
Mydło w płynie do czyszczenia wyrobów wypełnionych puchem i pierzem naturalnym. Zabezpiecza i odnawia termoizolacyjne właściwości puchu i pierza.
od 27.00 do 30.00 zł     Liczba sklepów: 2
Jeśli utrzymanie czystości odzieży zawierającej puch sprawiało Ci kłopoty to Down Wash stanowi ich rozwiązanie. Skutecznie usuwa plamy i zabrudzenia, jednocześnie nie pozbawiając puchu jego naturalnego tłuszczu.
od 9.00 do 9.00 zł     Liczba sklepów: 1
ECO to nowoczesna seria środków wyprodukowanych w warunkach pełnego procesu ekologicznego i ukierunkowanych na użytkownika chroniącego organizm przed czynnikami alergicznymi (przetestowane dermatologicznie). Jako jedyne w branży posiadają certyfikat „BlueSign Approved" - świadectwo najwyższej jakości ekologicznej.
od 44.90 do 44.90 zł     Liczba sklepów: 1
Bardzo skuteczny preparat czyszczący opracowany dla wszystkich typów odzieży puchowej oraz śpiworów puchowych. Preparat czyści już przy temperaturze kąpieli wynoszącej 30°C.
od 24.90 do 24.90 zł     Liczba sklepów: 1
 
  Współpraca