facebook
 
Wyszukaj produkt wg
 
Liczba produktów: 10
na stronie
Kalosze Lido łączą w sobie wysoką funkcjonalność, komfort użytkowania i stylowy fason. Buty wykonane są z wysokiej jakości gumowego tworzywa i wyposażone w grubą, antypoślizgową podeszwę.
od 42.90 do 42.90 zł     Liczba sklepów: 1
Lekkie, komfortowe kalosze damskie, doskonałe zarówno podczas pracy w ogródku lub na działce, jak i do codziennego użytku. Buty wykonane są z lekkiego, odpornego na uszkodzenia materiału EVA i wyposażone w wyjmowaną wkładkę ocieplającą, dzięki której mogą być z powodzeniem noszone także w zimie.
od 55.00 do 55.00 zł     Liczba sklepów: 1
Kalosze Rainny łączą w sobie wysoką funkcjonalność, komfort użytkowania i stylowy fason. Buty wykonane są z wysokiej jakości gumowego tworzywa i wyposażone w grubą, antypoślizgową podeszwę z funkcją absorpcji energii w części piętowej.
od 38.00 do 38.00 zł     Liczba sklepów: 1
Uniwersalne, wygodne kalosze, łączące w sobie wysoką funkcjonalność i komfort użytkowania. Ze względu na szeroką rozmiarówkę kalosze są odpowiednie zarówno dla dorosłych, jak i dla młodzieży.
od 35.00 do 35.00 zł     Liczba sklepów: 1
Lekkie, funkcjonalne kalosze dziecięce, doskonałe do codziennego użytku w deszczowe dni. Buty wykonane są z wytrzymałego, odpornego na uszkodzenia tworzywa i wyposażone w grubą, antypoślizgową podeszwę oraz ocieplacjącą, wyjmowaną wkładkę, dzięki której mogą być noszone także w chłodniejsze dni.
od 39.00 do 39.00 zł     Liczba sklepów: 1
Lekkie, funkcjonalne kalosze dziecięce, doskonałe do codziennego użytku w deszczowe dni. Buty wykonane są z wytrzymałego, odpornego na uszkodzenia tworzywa i wyposażone w grubą, antypoślizgową podeszwę.
od 29.00 do 29.00 zł     Liczba sklepów: 1
Komfortowe, funkcjonalne kalosze, doskonałe podczas pracy w ogródku, na działce lub w gospodarstwie domowym. Doskonale chronią stopę przed wilgocią i zanieczyszczeniami, a jednocześnie są niezwykle lekkie i wygodne.
od 68.90 do 68.90 zł     Liczba sklepów: 1
Niezwykle wytrzymałe i funkcjonalne kalosze męskie, zapewniające pełną ochronę przed wilgocią i zanieczyszczeniami nawet w najtrudniejszych warunkach. Kalosze są wykonane z trwałego PCV, a miękka, dzianinowa podszeka i włókninowa wyściółka zapewniają wysoki komfort użytkowania.
od 42.00 do 42.00 zł     Liczba sklepów: 1
Model ORIGINAL Gloss Łączy wszystkie cechy kultowego buta Original , ale z błyszczącym na wysoki połysk wykończeniem. Original Gloss to świetny wybór dla miłośników stylu mody wellington.
od 375.00 do 375.00 zł     Liczba sklepów: 1
Kalosze marki Hunter. Wulkanizowana guma dla większej wytrzymałości.
od 350.00 do 350.00 zł     Liczba sklepów: 1
 
  Współpraca