facebook
 
Wyszukaj produkt wg
 
Liczba produktów: 189
na stronie
Rękawice BERGEN to idealne rozwiązanie dla osób aktywnie spędzających wolny czas. Dzięki zastosowanym materiałom rękawiczki są lekkie i dobrze dopasowujące się do dłoni dają znakomitą swobodę ruchów.
od 44.90 do 89.90 zł     Liczba sklepów: 5
Bardzo funkcjonalne rękawiczki marki Viking z serii Cross Country. Są świetnie wyposażone, posiadają silikonową wewnętrzną stronę dla pewniejszego chwytu, elastyczny mankiet czy elementy odblaskowe.
od 69.00 do 79.90 zł     Liczba sklepów: 4
Najwyższej jakości rękawice znanej na całym świecie marki Viking. Rękawiczki zostały wyprodukowane z innowacyjnego materiału Windlocker, który nie przepuszcza wiatru, a przy tym zachowuje rewelacyjną oddychalność oraz zapewnia pełną mobilność.
od 89.99 do 129.90 zł     Liczba sklepów: 4
Spark Powder to rękawice zaprojektowane na zimne dni w górach, sprawdzą się zarówno jako rękawice narciarskie, turystyczne czy wspinaczkowe. Rękawice wykonane są praktycznie w całości z wytrzymałej, naturalnej skóry połączonej z membraną GORE-TEX®, która gwarantuje wodoszczelność i wiatroszczelność.
od 314.00 do 419.00 zł     Liczba sklepów: 4
Komfortowe rękawice z polaru, odpowiednie do użytku w sezonie zimowym. Miękki mikropolar i warstwa ocieplenia Thinsulate zapewniają doskonałe właściwości grzewcze nawet w bardzo niskich temperaturach.
od 9.50 do 39.00 zł     Liczba sklepów: 4
Rękawice Cross Country Oslo marki VIKING. Touch Phone System - umożliwiający obsługę telefonów i urządzeń z ekranami dotykowymi.
od 95.00 do 99.90 zł     Liczba sklepów: 3
Praktyczne nacięcia na palcach dedykowane do dyscypliny biathlon, neonowe kolory, umożliwiający obsługę dotykowych urządzeń multimedialnych Touch Phone System, frotka i silikon poprawiający chwytność, to mocne argumenty przemawiające za wyborem rękawicy cross country Viking - Davos. Zmaksymalizowany komfort i praktyczne rozwiązania podnoszą funkcyjność rękawicy do maksimum.
od 71.91 do 79.90 zł     Liczba sklepów: 3
Damskie rękawice narciarskie Colette wyposażono w membranę DryZone dla polepszenia komfortu i zapobieganiu przemakania. Dodatkowo rękawice są ciepłe i przyjemne, dzięki zastosowaniu ocieplenia HyperLoft.
od 125.99 do 179.90 zł     Liczba sklepów: 3
Najwyższej jakości rękawice damskie znanej i cenionej marki Viking. Zostały skonstruowane z odpornej na wytarcia tkaniny z wykorzystaniem naturalnej skóry w miejscach najbardziej narażonych na zniszczenie, z tego względu są niezwykle wytrzymałe.
od 139.99 do 199.90 zł     Liczba sklepów: 3
Rękawice narciarskie. Specjalna konstrukcja palców.
od 99.90 do 119.90 zł     Liczba sklepów: 3
1   |   2   |   3   |   4 ... 19   »
 
  Współpraca