facebook
 
Wyszukaj produkt wg
 
Liczba produktów: 251
na stronie
Bardzo funkcjonalne rękawiczki marki Viking z serii Cross Country. Są świetnie wyposażone, posiadają silikonową wewnętrzną stronę dla pewniejszego chwytu, elastyczny mankiet czy elementy odblaskowe.
od 44.99 do 79.90 zł     Liczba sklepów: 6
Rękawice BERGEN to idealne rozwiązanie dla osób aktywnie spędzających wolny czas. Dzięki zastosowanym materiałom rękawiczki są lekkie i dobrze dopasowujące się do dłoni dają znakomitą swobodę ruchów.
od 44.90 do 89.90 zł     Liczba sklepów: 5
Najwyższej jakości rękawice damskie znanej i cenionej marki Viking. Zostały skonstruowane z odpornej na wytarcia tkaniny z wykorzystaniem naturalnej skóry w miejscach najbardziej narażonych na zniszczenie, z tego względu są niezwykle wytrzymałe.
od 119.99 do 199.90 zł     Liczba sklepów: 5
Spark Gloves to jedna z najnowszych propozycji rękawic dla skitourowców od amerykańskiej marki Black Diamond. Te rękawiczki zapewniają komfort w każdej sytuacji, zastosowanie najwyższej jakości skóry sprawia, że są także bardzo wytrzymałe, z kolei wewnątrz zastosowano BDry™, który sprawia, że ten model jest całkowicie wodoodporny.
od 199.00 do 279.90 zł     Liczba sklepów: 5
Ultralekkie, dodatkowo ocieplone oraz idealne dopasowane damskie rękawice do narciarstwa firmy Leki. Model Griffin Lady wyprodukowany został w taki sposób, by bezproblemowo radził sobie nawet podczas najbardziej wymagających aktywności.
od 329.00 do 376.21 zł     Liczba sklepów: 4
Rękawice Cross Country Oslo marki VIKING. Touch Phone System - umożliwiający obsługę telefonów i urządzeń z ekranami dotykowymi.
od 95.00 do 99.90 zł     Liczba sklepów: 4
Najwyższej jakości rękawice znanej na całym świecie marki Viking. Rękawiczki zostały wyprodukowane z innowacyjnego materiału Windlocker, który nie przepuszcza wiatru, a przy tym zachowuje rewelacyjną oddychalność oraz zapewnia pełną mobilność.
od 99.90 do 129.90 zł     Liczba sklepów: 4
Model Biset to doskonała propozycja dla osób, które jeżdżą rekreacyjnie, na łatwych stokach i szukają ciepłych rękawic w korzystnej cenie. Ich wypełnienie to zaawansowana technologicznie ocieplina Thinsulate - jeden z najpopularniejszych materiałów tego typu dostępnych na rynku.
od 74.99 do 119.90 zł     Liczba sklepów: 4
Sportowa rękawica z przeszyciem na palcach. Membrana Aqua Thermo Tex i ocieplina z micro włókien zwiększających powierzchnię zatrzymywanego ciepła to główne zalety modelu Cromac.
od 49.99 do 79.90 zł     Liczba sklepów: 4
Damskie rękawice narciarskie Colette wyposażono w membranę DryZone dla polepszenia komfortu i zapobieganiu przemakania. Dodatkowo rękawice są ciepłe i przyjemne, dzięki zastosowaniu ocieplenia HyperLoft.
od 134.99 do 179.90 zł     Liczba sklepów: 4
1   |   2   |   3   |   4 ... 26   »
 
  Współpraca