facebook
 
Wyszukaj produkt wg
 
Liczba produktów: 32
na stronie
Model buta przeznaczony do działań w terenie zurbanizowanym o lekkiej konstrukcji, posiadający specjalną sportową podeszwę CONTAGRIP®, wykonany z materiałów o wysokich parametrach oddychających, hydrofobowych. W górnej części buta występują punktowo przyklejone poduszki z pianki, co poprawia komfort noszenia.
od 809.00 do 899.99 zł     Liczba sklepów: 4
To model obuwia przeznaczony do działań w terenie górskim, wykonany z materiałów o wysokich parametrach oddychających i hydrofobowych. Oferuje bardzo dobrą stabilność i doskonałe dopasowanie się do stopy, kołnierz buta wykonany z miękkiej skóry co poprawia komfort użytkowania.
od 899.00 do 999.01 zł     Liczba sklepów: 2
Przeznaczone do działań w terenie zurbanizowanym. But o lekkiej konstrukcji, wykonany z materiałów o wysokich parametrach oddychających, hydrofobowych.
od 899.00 do 999.90 zł     Liczba sklepów: 2
But przeznaczony do działań w górzystym i skalistym terenie. Przystosowany do mocowania raków półautomatycznych, wykonany z materiałów o wysokich parametrach oddychających, hydrofobowych, charakteryzujący się bardzo dobrą przyczepnościa w każdym terenie, posiada system dwustrefowego wiązania z systemem DiGAfix.
od 1149.00 do 1149.00 zł     Liczba sklepów: 2
Buty wojskowe Meindl Island Professional są przeznaczone do działań w szczególnie trudnym terenie górskim. Buty Island wyróznia użyty w butach gumowy otok, który chroni skórę cholewy przed uszkodzeniami mechanicznymi.
od 1099.00 do 1214.99 zł     Liczba sklepów: 2
Model buta firmy Meindl Jungle Boot jest specjalnie opracowany na długie operacje w gorącym i wilgotnym klimacie w zakresie temperatur od +10 - + 40 °C. w terenie wilgotnym i mokrym.
od 1059.00 do 1169.00 zł     Liczba sklepów: 2
But przeznaczony do działań w zmiennych warunkach, wykonany z materiałów o wysokich parametrach oddychających, hydrofobowych, bardzo dobra przyczepność podeszwy, but lekki, gwarantuje bardzo dużą stabilność. Posiada system stabilizujący w środkowej części cholewki.
od 679.00 do 749.00 zł     Liczba sklepów: 2
Od wielu lat popularny wśród wielu armii but zimowy, przeznaczony do działań w płaskim, górzystym i skalistym terenie, na mokrą i zmienną pogodę, wykonany z materiałów o wysokich parametrach oddychających, hydrofobowych, posiada gumowy otok chroniący skórę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Kołnierz buta wykonany z miękkiej skóry poprawia komfort noszenia.
od 1139.00 do 1259.00 zł     Liczba sklepów: 2
But przeznaczony do działań w terenie zurbanizowanym, posiadający specjalną podeszwę Comfortwalker®, wykonany z materiałów o wysokich parametrach oddychających, hydrofobowych. But o nowoczesnym designie, amortyzacja podeszwy EVA zapewnia pełną ochronę stopy oraz doskonałe tłumienie.
od 779.00 do 859.00 zł     Liczba sklepów: 2
Idealny do wszechstronnych działań - w strefach pogody zimnej i mokrej oraz w warunkach pogody ciepłej i suchej, wykonany z materiałów o wysokich parametrach oddychających, hydrofobowych. But posiada system dwustrefowego wiązania, wyjmowany drugi, ocieplający "but", który posiada GORE-TEX®, but w podeszwie posiada dodatkową amortyzację pięty.
od 1639.00 do 1819.00 zł     Liczba sklepów: 2
1   |   2   |   3   |   4   »
 
  Współpraca