facebook
 
Wyszukaj produkt wg
 
Liczba produktów: 22
na stronie
Folia aluminiowa płachta ratunkowa i biwakowa o wielu zastosowaniach. Jej główną funkcją jest odbijanie promieniowania cieplnego człowieka.
od 9.67 do 15.00 zł     Liczba sklepów: 12
Mocny i lekki worek z folii polietylenowej, przeznaczony na extremalne sytuacje.Jaskrawy kolor ułatwia odnalezienie i jest widoczny z daleka.
od 29.00 do 38.88 zł     Liczba sklepów: 10
Folia należąca do serii produktów Emergency Thermal Protection, które przeznaczone są jako awaryjne wyposażenie.Mountain Thermal Bag to worek wykonany z folii NRC, który służy do włożenia poszkodowanego do środka, włącznie z przykryciem głowy.
od 59.00 do 89.00 zł     Liczba sklepów: 9
Folia należąca do serii produktów Emergency Thermal Protection, które przeznaczone są jako awaryjne wyposażenie.Mountain Thermal Blanket to płaska folia wykonana z folii NRC, która służy do przykrycia lub owiniecia poszkodowanego i zebezpieczenia przed utratą/nadmiarem ciepła.
od 24.56 do 32.20 zł     Liczba sklepów: 8
Wysokiej klasy plaster ochronny dla wspinaczy. Doskonała ochrona na twoje palce, niezależnie czy jesteś doświadczonym wspinaczem czy są to Twoje pierwsze kroki w tym sporcie.
od 20.00 do 32.00 zł     Liczba sklepów: 7
Idealne narzędzie do wyciągania kleszczy. Wykonane ze stali nierdzewnej.
od 22.99 do 25.90 zł     Liczba sklepów: 6
Koc ratowniczy może być użyty na przykład przy wypadkach narciarskich, górskich oraz wypadkach przemysłowych, drogowych, również w przypadku oparzeń. W zależności od sytuacji folia NRC chroni przez wyziębieniem lub przegrzaniem.
od 9.00 do 25.00 zł     Liczba sklepów: 5
Samoobsługowy test dla zdiagnozowania kleszcza, który już ugryzł, względem obecności w jego ustroju bakterii boreliozy. Bolerioza może powodować poważną chorobę zakaźną, która jednym z poważniejszych problemów Europy.
od 39.20 do 59.90 zł     Liczba sklepów: 5
Pęseta ułatwiająca wyjmowanie kleszczy w kompaktowej formy karty kredytowej. Ergonomiczny kształt został tak zaprojektowany, by zminimalizować ryzyko oderwania tułowia i pozostawienia w skórze samej głowy insekta.
od 16.98 do 29.90 zł     Liczba sklepów: 5
Care Plus Camphor Spray to kamfora wzmacniająca skórę i zapobiegająca powstawaniu pęcherzy. Odświeża, chłodzi i łagodzi zmęczone stopy.
od 15.00 do 25.99 zł     Liczba sklepów: 4
1   |   2   |   3   »
 
  Współpraca