facebook
 
Polecany produkt
Wyszukaj produkt wg
 
Liczba produktów: 61
na stronie
Apteczka Adventurer First Aid Kit jest dobrze wyposażoną apteczką, która zaspokoi Twoje podstawowe potrzeby w przypadku większości urazów i skaleczeń. Jeśli wybierasz się na trekking lub po prostu spędzasz czas podróżując jest to apteczka dla Ciebie.
od 100.00 do 153.99 zł     Liczba sklepów: 14
Zestaw POCKET PACK jest małym zestawem opatrunkowym, który idealnie nadaje się na krótkie wycieczki, weekendowe wypady i rodzinne spacery. Zestaw zwiera takie przedmioty jak krem antyseptyczny do odkażania ran, plastry z gazą oraz zwykłe bandaże.
od 60.00 do 93.99 zł     Liczba sklepów: 14
Podręczna Deuter First Aid Kit Active pozwala na udzielenie pierwszej pomocy w większości sytuacji. Zawiera podstawowe, odpowiednio posegregowane akcesoria takie jak plastry, opatrunki czy bandaż elastyczny.
od 66.80 do 89.90 zł     Liczba sklepów: 13
Praktyczna Deuter First Aid Kit Pro pozwala na udzielenie pierwszej pomocy w większości sytuacji podczas dalekich podróży, trekkingu czy innych aktywności. Zawiera niezbędne, odpowiednio posegregowane akcesoria medyczne takie jak plastry, rękawiczki, bandaże elastyczne, opatrunki czy nożyczki.
od 126.80 do 179.90 zł     Liczba sklepów: 12
Apteczka TREK FIRST AID KIT.Jest idealnym małym zestawem odpowiednim do radzenia sobie z takimi drobnymi przypadkami jak skaleczenia, otarcia, pęcherze i w innych niegroźnych zranieniach, w których ważne jest, aby w pierwszej kolejności zapobiec zakażeniom.
od 74.92 do 109.99 zł     Liczba sklepów: 12
Camping First Aid Kit jest świetnym kompaktowy zestawem z znajdującym zastosowanie w większości wypadków w środowisku campingowym. Opatrunek na oparzenia, skaleczenia, otarcia, pęcherze i innych drobnych urazów jest ważne w zapobieganiu wdania się zakażenia.
od 119.92 do 208.99 zł     Liczba sklepów: 11
Podręczna Deuter First Aid Kit pozwala na udzielenie pierwszej pomocy w większości sytuacji podczas dalekich podróży, trekkingu czy innych aktywności. Zawiera niezbędne, odpowiednio posegregowane akcesoria takie jak plastry, bandaże elastyczne, opatrunki czy nożyczki.
od 89.25 do 139.90 zł     Liczba sklepów: 11

Ta apteczka przeznaczona jest dla ludzi spędzających dużo czasu w terenie, zestaw jest dość lekki oraz solidnie wykonany. Zawartość apteczki zawiera szeroki asortyment dzięki, któremu powinieneś poradzić sobie z większością urazów i skaleczeń.
od 127.00 do 186.99 zł     Liczba sklepów: 10
 Apteczka ta została zrobiona z mocnego i wodoodpornego materiału.Zawiera wyposażenie potrzebne do niesienia pierwszej pomocy w typowych zranieniach odniesionych podczas uprawiania sportów  wodnych jak i innych aktywnościach na świeżym powietrzu.
od 113.00 do 208.99 zł     Liczba sklepów: 10
Apteczka przeznaczona dla wszystkich którzy cenią sobie funkcjonalność, niską wagę i dobrze dobraną zawartość. Apteczka Light&Dry Pro jest idealna dla ludzi uprawiających aktywne sporty, wymagające minimalistycznego sprzętu.
od 95.00 do 142.99 zł     Liczba sklepów: 9
1   |   2   |   3   |   4 ... 7   »
 
  Współpraca