facebook
 
Bukłak Seeker 3 l / HYDRAPAK
od 77.90 do 80.00 zł     Liczba sklepów: 2
Bukłak / butelka Seeker 3L marki Hydrapak to doskonała butelka o pojemności 3l. Została ona wykonana z materiałów w 100% wolnych od szkodliwych i rakotwórczych związków BPA oraz PCV.Specjalny, wydłużony kształt pomaga w jak najlepszym dopasowaniu butelki w plecaku. Seeker świetnie sprawdza się nie tylko podczas długich wędrówek ale także podczas biwakowania. Jest kompaktowy i po złożeniu zajmuje mało miejsca. Został on wykonany z materiału, który posiada naturalne właściwości antybakteryjne i antygrzybicze.Seeker z łatwością przytroczysz do plecaka również za pomocą pętli, która znajduje się w górnej części butelki. Nalewanie napoju do butelki również jest dziecinnie proste dzięki szerokiemu otworowi (42mm). Do bukłaka / butelki możesz nalać nie tylko zimnej wody ale również ciepłej do temperatury 60C.W zestawie do butelki Seeker znajduje się pokrowiec do jej transportu.

 
 
szukaj tylko w mieście : dalej
    sortuj wg ceny | nazwy sklepu | jakości opinii o sklepie | ilości opinii o sklepie
Turystyczny pojemnik na wodę Seeker 3L Hydrapak 
 
Hydrapak - Bukłak Seeker 3L Malibu Blue 
 
 
Tekst z działu: Promocje
Wyjątkową ofertę dla biegaczy prezentuje sklep Addnature.pl. Ubrania, buty i plecaki na biegowe wyzwania kupisz teraz w okazyjnych cenach!

więcej »
 
Tekst z działu: Promocje
Na powitanie wakacji wszystko 20% taniej! Bez wyjątku! W sklepach stacjonarnych i w sklepie internetowym Polar Sport akcja trwa od czwartku do wtorku (21-26.06.2018).
więcej »
 
 
Pokaż więcej
  Współpraca