facebook
 
Bukłak Seeker 3 l / HYDRAPAK
od 77.90 do 79.99 zł     Liczba sklepów: 2
Bukłak / butelka Seeker 3L marki Hydrapak to doskonała butelka o pojemności 3l. Została ona wykonana z materiałów w 100% wolnych od szkodliwych i rakotwórczych związków BPA oraz PCV.Specjalny, wydłużony kształt pomaga w jak najlepszym dopasowaniu butelki w plecaku. Seeker świetnie sprawdza się nie tylko podczas długich wędrówek ale także podczas biwakowania. Jest kompaktowy i po złożeniu zajmuje mało miejsca. Został on wykonany z materiału, który posiada naturalne właściwości antybakteryjne i antygrzybicze.Seeker z łatwością przytroczysz do plecaka również za pomocą pętli, która znajduje się w górnej części butelki. Nalewanie napoju do butelki również jest dziecinnie proste dzięki szerokiemu otworowi (42mm). Do bukłaka / butelki możesz nalać nie tylko zimnej wody ale również ciepłej do temperatury 60C.W zestawie do butelki Seeker znajduje się pokrowiec do jej transportu.

 
 
szukaj tylko w mieście : dalej
    sortuj wg ceny | nazwy sklepu | jakości opinii o sklepie | ilości opinii o sklepie
Turystyczny pojemnik na wodę Seeker 3L Hydrapak 
 
 
Tekst z działu: Promocje
Skompletuj swoją wyprawkę razem z E-Pamir. Sklep przedstawia bardzo bogatą ofertę plecaków dla starszych uczniów i dzieci.
więcej »
 
Tekst z działu: Promocje
Może już pora wymienić wysłużony namiot na nowszy model? W Alpin Sklepie możesz teraz kupić namiot w cenie niższej nawet o 40%!
więcej »
 
 
Pokaż więcej
  Współpraca