facebook
 
Buty skiturowe TLT 6 Mountain CR Lady / DYNAFIT
od 1199.90 do 1499.90 zł     Liczba sklepów: 3
Wysokiej klasy damskie buty skitourowe marki DYNAFIT. Przeznaczone dla kobiet oczekujących od sprzętu pełnej wygody oraz bezproblemowego użytkowania w połączeniu z najlepszymi materiałami i technologiami.
Grilamid® z którego została wykonana skorupa cechuje się ekstremalną wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne (przy niezwykle niskiej wadze) oraz bardzo wysoką odpornością na warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV.
Cholewka to wytrzymały, wysoce elastyczny materiał Pebax® - nie zmienia swoich właściwości (kształtu) w ujemnych temperaturach.

Kompaktowa budowa buta daje możliwość wygodnego wspinania nawet po trudnych drogach. TLT 6 MOUNTAIN CR świetnie współgrają z rakami automatycznymi. Wyklucza to konieczność używania dwóch par twardych butów - teraz wystarczy jedna para, która łączy w sobie wygodne buty skitourowe oraz technicznie zaawansowane skorupy do wspinania.

Za zabezpieczenie kostki i jej sztywność odpowiada system Ultra-Lock 2.0 - bardzo wytrzymały nawet przy uderzeniach w skorupę buta i niezawodny podczas dużego mrozu.  

 
 
szukaj tylko w mieście : dalej
    sortuj wg ceny | nazwy sklepu | jakości opinii o sklepie | ilości opinii o sklepie
Buty DYNAFIT TLT 6 MOUNTAIN CR WOMEN'S / WHITE-AZALEA 
pokaż więcej wariantów »
 
Dynafit TLT6 Mountain CR Lady - azure/citro 
 
Buty skiturowe TLT6 MOUNTAIN WOMEN CR 
 
 
  Współpraca