facebook
 
Buty trekkingowe Greenwood GV / ASOLO
od 687.20 do 790.28 zł     Liczba sklepów: 3
Buty trekkngowe marki Asolo model Greenwood GV jest następcą znanego i bardzo dobrze przyjętego modelu Tribe GV. Wyposażono go w zaawansowane technologicznie podeszwy i usprawniony system wiązania. Cholewka wykonana jest ze skóry zamszowej o grubości 2,2 – 2,4 mm co zapewnia dużą wytrzymałość mechaniczną przy jednoczesnym wysokim współczynniku oddychalności. Dzięki temu Greenwood sprawdzi się zarówno latem w czasie intensywnych trekkingów jak na okazjonalnych zimowych eskapadach. Najbardziej narażona na uszkodzenia przednia część buta chroniona jest przez gumowy otok.
W środkowej części systemu wiązania zamieniono pętle z taśmy na blokujące sznurowadła haczyki. Dzięki temu można zawiązać je z różną siłą w strefach górnej – na wysokości kostki i dolnej – nad śródstopiem.
Najważniejszą innowacją w tym modelu jest nowa śródpodeszwa Duo Radiant. W jej konstrukcji wykorzystano dwie warstwy pianki EVA o różnych gęstościach. Górna warstwa charakteryzuje się większą gęstością i odpowiada za zwiększenie stabilności buta, dolna o mniejszej gęstości znacznie lepiej absorbuje wstrząsy. Dzięki temu rozwiązaniu w Greenwood’ach można komfortowo przejść jeszcze więcej kilometrów w trudnym, górskim terenie.
Podeszwa wykonana przez znaną markę Vibram® została wyposażona w technologię Megagrip znacznie zwiększającą przyczepność butów w każdych warunkach atmosferycznych.
Buty wyposażono w membranę Gore-Tex® Performance, która zapewnia nieprzemakalność i oddychalność oraz odpowiada za wydajną wymianę ciepła w trakcie aktywności.

 
 
szukaj tylko w mieście : dalej
    sortuj wg ceny | nazwy sklepu | jakości opinii o sklepie | ilości opinii o sklepie
Buty Asolo Greenwood GV 
pokaż więcej wariantów »
 
ASOLO Buty męskie GREENWOOD GV MM 
 
 
Tekst z działu: Promocje
Podróżniku! Potrzebujesz kurtki na każdą pogodę? Wybieraj spośród najlepszych marek. Dopasuj model do swoich oczekiwań i ciesz się aktywną jesienią!

więcej »
 
Tekst z działu: Biznes info
Ekipa Portalu Tatrzańskiego serdecznie zaprasza na aktywne Ferie Zimowe do Zakopanego! Sześć dni z pełnym wyżywieniem, atrakcjami i przejazdami na miejscu już od 599 zł/osobę!
więcej »
 
 
Pokaż więcej
  Współpraca