facebook
 
Buty trekkingowe La Val GTX / AKU
od 479.90 do 629.00 zł     Liczba sklepów: 4
Buty trekkingowe męskie AKU La Val GTX to niesamowicie wszechstronny i wygodny model, który można wykorzystać do wędrówek w dolinach, na łatwych szlakach i w górach średniej wysokości. Dzięki asymetrycznej konstrukcji podeszwy oraz zastosowanej technologii AKU ELICA zapewniony zostaje niezrównany komfort chodzenia nawet na długich dystansach. System AKU Elica jest zintegrowanym systemem (obejmującym kopyto szewskie, podeszwę wewnętrzną, śródpodeszwę oraz podeszwę zewnętrzną), który wiernie oddaje anatomiczny kształt dolnej części stopy i dostosowuje się do jej naturalnego nachylania, redukując siłę uderzenia i obciążenie podczas stawiania kroku.Model La Val GTX marki Aku wyposażono w membranę GORE-TEX Performance Comfort, dzięki czemu zapewniona została wodoodporność oraz wysoka oddychalność obuwia. Guma zastosowana w podeszwie - Michelin® Pulsar , zainspirowana oponami rowerów górskich, oferuje bardzo wysoką przyczepność i komfort. Buty modelu La Val produkowane są we Włoszech.

 
 
szukaj tylko w mieście : dalej
    sortuj wg ceny | nazwy sklepu | jakości opinii o sklepie | ilości opinii o sklepie
Aku La Val GTX Turquoise-Orange buty męskie 
 
BUTY LA VAL GTX 
pokaż więcej wariantów »
 
Buty La Val GTX r:10(44.5) k:dark blue 
pokaż więcej wariantów »
 
AKU - Buty męskie LA VAL GTX dark blue 
 
 
Tekst z działu: Promocje
Skompletuj swoją wyprawkę razem z E-Pamir. Sklep przedstawia bardzo bogatą ofertę plecaków dla starszych uczniów i dzieci.
więcej »
 
Tekst z działu: Promocje
Może już pora wymienić wysłużony namiot na nowszy model? W Alpin Sklepie możesz teraz kupić namiot w cenie niższej nawet o 40%!
więcej »
 
 
Pokaż więcej
  Współpraca