facebook
 
Buty trekkingowe La Val GTX / AKU
od 449.94 do 629.00 zł     Liczba sklepów: 4
Buty trekkingowe męskie AKU La Val GTX to niesamowicie wszechstronny i wygodny model, który można wykorzystać do wędrówek w dolinach, na łatwych szlakach i w górach średniej wysokości. Dzięki asymetrycznej konstrukcji podeszwy oraz zastosowanej technologii AKU ELICA zapewniony zostaje niezrównany komfort chodzenia nawet na długich dystansach. System AKU Elica jest zintegrowanym systemem (obejmującym kopyto szewskie, podeszwę wewnętrzną, śródpodeszwę oraz podeszwę zewnętrzną), który wiernie oddaje anatomiczny kształt dolnej części stopy i dostosowuje się do jej naturalnego nachylania, redukując siłę uderzenia i obciążenie podczas stawiania kroku.Model La Val GTX marki Aku wyposażono w membranę GORE-TEX Performance Comfort, dzięki czemu zapewniona została wodoodporność oraz wysoka oddychalność obuwia. Guma zastosowana w podeszwie - Michelin® Pulsar , zainspirowana oponami rowerów górskich, oferuje bardzo wysoką przyczepność i komfort. Buty modelu La Val produkowane są we Włoszech.

 
 
szukaj tylko w mieście : dalej
    sortuj wg ceny | nazwy sklepu | jakości opinii o sklepie | ilości opinii o sklepie
Buty turystyczne AKU La Val GTX - dark blue 
 
AKU - Buty męskie LA VAL GTX dark blue 
 
 
Tekst z działu: Promocje
Marmot to producent wysokiej jakości odzieży i sprzętu turystycznego. W sklepie Moko.pl produkty tej marki można teraz kupić w cenach niższych o 30%.

więcej »
 
Tekst z działu: Promocje
Nie przegap okazji - najlepsze produkty The North Face dostępne w sklepie Outdoorzy.pl teraz w cenach niższych nawet do 40%!
więcej »
 
 
Pokaż więcej
  Współpraca