facebook
 
Wyszukaj produkt wg
 
Liczba produktów: 25
na stronie
Fajka nurkowa o prostym kształcie, z zabudowanym zaworem dolnym ułatwiającym wydmuchiwanie wody. Ustnik i elastyczny przegub wykonane są z silikonu.
od 49.00 do 49.90 zł     Liczba sklepów: 2
Fajka do nurkowania firmy SPOKEY. Wykonana z PVC z ustnikiem dobrze dopasowującym się do szczęki, wyposażona w obrotowy uchwyt dla lepszego przyczepiania i dopasowania do maski.
od 14.99 do 19.99 zł     Liczba sklepów: 2
Fajka nurkowa z zaworem dolnym oraz nowoczesną końcówką przeciwbryzgową (w jaskrawym kolorze ułatwiającym dostrzeżenie nurka w wodzie) ograniczającą zalewanie rurki. 
Fajka posiada karbowany łącznik z PVC oraz komfortowy i wygodny ustnik wykonany z najwyższej jakości niealergizujących materiałów.
od 59.90 do 59.90 zł     Liczba sklepów: 1
Fajka nurkowa z zaworem dolnym ułatwiającym wydmuchiwanie wody.
Posiada ustnik silikonowy oraz końcówkę przeciw falową w jaskrawym kolorze dla poprawienia widoczności i tym samym bezpieczeństwa pływaka.
od 25.90 do 25.90 zł     Liczba sklepów: 1
Fajka CORSICA to najlepszy i najprostszy produkt firmy Cressi. Używa jej większość służb specjalnych i nurków zawodowych na świecie.
od 51.41 do 51.41 zł     Liczba sklepów: 1
Fajka Egina Junior marki Allright jest doceniana przez młodzież i jej rodziców. To dlatego, że wykonana została z miękkich i bezpiecznych w użyciu materiałów, które zapewniają komfort i szczelność.
od 23.99 do 23.99 zł     Liczba sklepów: 1
Fajka do nurkowania marki MARES. Model Ergo Flex.
od 59.00 do 59.00 zł     Liczba sklepów: 1
Fajka Gamma to prosta i niezawodna fajka z zaworkiem odprowadzającym wodę z fajki. Posiada również specjalną osłonkę o nowym kształcie na części szczytowej, która zapobiega przypadkowemu nalewaniu się wody (np.
od 56.46 do 56.46 zł     Liczba sklepów: 1
Fajka nurkowa z zaworem dolnym oraz nowoczesną końcówką przeciwbryzgową (w jaskrawym kolorze ułatwiającym dostrzeżenie nurka w wodzie) ograniczającą zalewanie rurki. 
Posiada karbowany łącznik z PVC oraz komfortowy i wygodny ustnik wykonany z najwyższej jakości niealergizujących materiałów.
od 47.00 do 47.00 zł     Liczba sklepów: 1
Fajka Marina Senior marki Allright pomoże Ci wykorzystać w pełni Twoje wakacyjne podróże. Nurkuj i podziwiaj podwodne światy bez obaw.
od 20.99 do 20.99 zł     Liczba sklepów: 1
1   |   2   |   3   »
 
  Współpraca