facebook
 
Liczba produktów: 129
na stronie
Odświeżający środek do pielęgnacji bielizny technicznej oraz odzieży ze zdolnością przenoszenia wilgoci, noszonej bezpośrednio na ciało. BaseFresh® skutecznie odświeża, zapobiega gromadzeniu się zapachów ciała, przyspiesza suszenie i poprawia skuteczność chłodzenia bielizny termoaktywnej.
od 3.56 do 23.90 zł     Liczba sklepów: 8

SPORT - WASH jest bardzo efektywnym środkiem do prania wszystkich materiałów (które można prać). Umożliwia pranie prawie każdej tkaniny i membran nie pozostawiając po sobie żadnych śladów.

od 4.00 do 4.00 zł     Liczba sklepów: 1
Impregnat do tkanin polarowych Polar Proof marki Nikwax to łatwa w użyciu, bezpieczna i bardzo wydajna impregnacja wodoodporna do polarów. Nadaje trwałą hydrofobowość, redukując zwiększanie ciężaru i zachowując właściwości oddychające i izolację polaru w deszczową pogodę.
od 6.48 do 9.99 zł     Liczba sklepów: 5
Wysokiej jakości środek do pielęgnacji technicznej odzieży outdoorowej. Środek, który służy do czyszczenia oraz utrzymywania właściwości wodoodpornych pranych materiałów.
od 8.00 do 8.00 zł     Liczba sklepów: 1
Żelowy preparat do szybkiego i skutecznego czyszczenia obuwia z zamszu i nubuku. Czy kiedykolwiek miałeś problemy z dokładnym wyczyszczeniem swoich nubukowych butów? Boisz się, że po intensywnym użytkowaniu na szlaku Twoje nowe buty będą wyglądały na kilku sezonowe? Gel Cleaner rozwiąże te problemy.
od 9.00 do 9.00 zł     Liczba sklepów: 1
Jeśli utrzymanie czystości odzieży zawierającej puch sprawiało Ci kłopoty to Down Wash stanowi ich rozwiązanie. Skutecznie usuwa plamy i zabrudzenia, jednocześnie nie pozbawiając puchu jego naturalnego tłuszczu.
od 9.00 do 25.00 zł     Liczba sklepów: 2
Żel do prania ręcznego rzeczy o właściwościach wodoodpornych. Tech Wash® bezpiecznie usuwa brud odnawiając właściwości wodoodporne i oddychające.
od 9.50 do 59.00 zł     Liczba sklepów: 8
Środek impregnujący. Do prania materiałów typu polar, wełny, syntetyków i dzianin.
od 9.90 do 39.00 zł     Liczba sklepów: 17
Środek na bazie wody do prania odzieży i śpiworów z wypełnieniem z naturalnego puchu. Zarówno składniki jak i proces produkcyjny mają certyfikat bluesign®.
od 9.99 do 9.99 zł     Liczba sklepów: 2
Impregnat mydło w płynie do prania odziezy typu outdoor Tech Wash.
.
od 11.99 do 14.00 zł     Liczba sklepów: 11
1   |   2   |   3   |   4 ... 13   »
 
  Współpraca