facebook
 
Wyszukaj produkt wg
 
Liczba produktów: 8
na stronie
Wodoodporne męskie buty wykonane z całkowicie wodoodpornego materiału. Posiadają membranę HYDROSEAL™, która odpowiedzialna jest za regulację temperatury i wilgotności w bucie.
od 107.40 do 107.40 zł     Liczba sklepów: 1
Klasyczne buty gumowe wykonane ręcznie z naturalnego kauczuku. Kaloszki posiadają prosty, klasyczny fason, dzięki czemu rewelacyjnie wyglądają na nodze a do tego są też bardzo wygodne.
od 169.00 do 169.00 zł     Liczba sklepów: 1
Kalosze Rainny łączą w sobie wysoką funkcjonalność, komfort użytkowania i stylowy fason. Buty wykonane są z wysokiej jakości gumowego tworzywa i wyposażone w grubą, antypoślizgową podeszwę z funkcją absorpcji energii w części piętowej.
od 32.99 do 32.99 zł     Liczba sklepów: 1
Uniwersalne, wygodne kalosze, łączące w sobie wysoką funkcjonalność i komfort użytkowania. Ze względu na szeroką rozmiarówkę kalosze są odpowiednie zarówno dla dorosłych, jak i dla młodzieży.
od 31.00 do 31.00 zł     Liczba sklepów: 1
Lekkie, funkcjonalne kalosze dziecięce, doskonałe do codziennego użytku w deszczowe dni. Buty wykonane są z wytrzymałego, odpornego na uszkodzenia tworzywa i wyposażone w grubą, antypoślizgową podeszwę oraz ocieplacjącą, wyjmowaną wkładkę, dzięki której mogą być noszone także w chłodniejsze dni.
od 40.00 do 40.00 zł     Liczba sklepów: 1
Lekkie, funkcjonalne kalosze dziecięce, doskonałe do codziennego użytku w deszczowe dni. Buty wykonane są z wytrzymałego, odpornego na uszkodzenia tworzywa i wyposażone w grubą, antypoślizgową podeszwę.
od 29.00 do 29.00 zł     Liczba sklepów: 1
Komfortowe, funkcjonalne kalosze, doskonałe podczas pracy w ogródku, na działce lub w gospodarstwie domowym. Doskonale chronią stopę przed wilgocią i zanieczyszczeniami, a jednocześnie są niezwykle lekkie i wygodne.
od 59.00 do 59.00 zł     Liczba sklepów: 1
Niezwykle wytrzymałe i funkcjonalne kalosze męskie, zapewniające pełną ochronę przed wilgocią i zanieczyszczeniami nawet w najtrudniejszych warunkach. Kalosze są wykonane z trwałego PCV, a miękka, dzianinowa podszeka i włókninowa wyściółka zapewniają wysoki komfort użytkowania.
od 35.99 do 35.99 zł     Liczba sklepów: 1
 
  Współpraca