facebook
 
Liczba produktów: 378
na stronie
Karabinek osobisty HMS jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia każdego wspinacza nie zależnie od rodzaju wspinaczki do jakiej się przygotowuje, rejonu w jaki się wybiera czy też pory roku. Dlatego też firma Ocun, mając na względzie nasze potrzeby stworzyła swoją propozycję karabinka osobistego.
od 44.00 do 59.00 zł     Liczba sklepów: 13
Plastikowy karabinek. Przeznaczony do porządkowania sprzętu, wpinany do uprzęży - śruby lodowe, haki, kości i drobny "szpej" są łatwo dostępne i uporządkowane.
od 22.00 do 44.25 zł     Liczba sklepów: 13
Karabinek zakręcany z dużym prześwitem. Ze względu na swój rozmiar i charakterystyczny kształt jest optymalny do asekuracji z zastosowaniem półwyblinki.
od 68.00 do 89.90 zł     Liczba sklepów: 12
Karabinek osobisty HMS jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia każdego wspinacza niezależnie od rodzaju wspinaczki do jakiej się przygotowuje, rejonu w jaki się wybiera czy też pory roku. Dlatego też firma Ocun, mając na względzie nasze potrzeby stworzyła swoją propozycję karabinka osobistego.
od 41.60 do 52.00 zł     Liczba sklepów: 11
Uchwyt na śruby lodowe / uniwersalny uchwyt sprzętowy, pasujący do każdego typu uprzęży. Pomysłowy uchwyt na śruby lodowe/uniwersalny uchwyt sprzętowy, przeznaczony do alpinizmu, wspinaczki w lodzie, wspinaczki na wielkich ścianach.
od 33.60 do 45.00 zł     Liczba sklepów: 10
Crag HMS Screw to wysokiej jakości karabinek osobisty marki Mammut charakteryzujący się solidną, aluminiową konstrukcją oraz świetnymi parametrami wytrzymałościowymi. Idealny do wszelkiego rodzaju sportowych zmagań z pionem, zarówno w skale, jak i na panelu oraz do bardziej zaawansowanych zastosowań wspinaczkowych.
od 35.00 do 49.00 zł     Liczba sklepów: 9
Ergonomiczny karabinek osobisty Eagle HMS z bezpiecznym zamkiem Triple. Zastosowany w karabinku zamek typu Triple gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa.
od 47.92 do 60.00 zł     Liczba sklepów: 9
Ergonomiczny karabinek z kutego na gorąco aluminium. Wytrzymały, d-kształtny i asymetryczny – Falcon Screw jest uniwersalnym karabinkiem, który świetnie spisze się w każdej sytuacji, a maksymalne bezpieczeństwo zapewni zakręcany na śrubę zamek.
od 35.20 do 44.00 zł     Liczba sklepów: 9
Karabinek z dodatkowym hamowaniem, do długich zjazdów.
- Lina łatwo przemieszcza się w hamulcu.
od 131.00 do 175.00 zł     Liczba sklepów: 9
Magnetron to rewolucja wśród karabinków. Zamykany dzięki dwóm magnesom w zamku i specjalnemu insertowi w korpusie, jest niezwykle bezpieczną i jednocześnie łatwą w obsłudze konstrukcją.
od 88.90 do 119.90 zł     Liczba sklepów: 9
1   |   2   |   3   |   4 ... 38   »
 
  Współpraca