facebook
 
Kurtka Altus / RAB
od 559.30 do 799.00 zł     Liczba sklepów: 2
Altus Jacket to kurtka męska z syntetyczną ociepliną oraz technicznym krojem. Posiada bardzo wszechstronne zastosowanie, więc doskonale sprawdzi się podczas uprawiania aktywności turystycznych, jak i również do użytkowania na co dzień podczas okresu zimowego. Idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie panują niekorzystne warunki pogodowe. Pomimo zapewniania doskonałej termoizolacji, jest odpowiednio lekka oraz pakowna, więc będzie idealna szczególne wtedy, gdy niska waga oraz mała objętość bagażu jest jednym z głównych priorytetów. Gdy pogoda w górach ulegnie więc poprawie, będzie ją można bezproblemowo skompresować, umieścić w jednej z jej bocznych kieszeni, która po wywinięciu spełni także ropę pokrowca, a następnie włożyć do plecaka. Dzięki precyzyjnemu zadbaniu o każdy, nawet pozornie najmniej znaczący szczegół, polecana jest nie tylko amatorom outdooru, ale także profesjonalistom.

 
 
szukaj tylko w mieście : dalej
    sortuj wg ceny | nazwy sklepu | jakości opinii o sklepie | ilości opinii o sklepie
Kurtka Rab Altus Jacket - electric/zinc 
pokaż więcej wariantów »
 
Kurtka puchowa RAB ALTUS JACKET 
 
 
Tekst z działu: Promocje
Zimową odzież, buty i plecaki dostępne w Alpin Sklepie kupisz teraz do 40% taniej! Oferta ważna od 17.01.18 do wyczerpania zapasów.
więcej »
 
Tekst z działu: Promocje
Trwa zimowa wyprzedaż w Addnature.pl. Najlepsze produkty kupisz teraz taniej niż kiedykolwiek wcześniej! Przeceny sięgają -60%!

więcej »
 
 
Pokaż więcej
  Współpraca