facebook
 
Kurtka męska Otay / MILO
od 450.00 do 679.00 zł     Liczba sklepów: 2
Otay to doskonała kurtka outdoorowa dla najbardziej wymagających wykonana z trzywarstwowego surowca Gelonots. Kurtka posiada regulowany w płaszczyźnie 3D kaptur oraz wzmocnione ramiona. Przedłużony tył, wentylacja podpachowa, poliuretanowe mankiety rękawów oraz wysoko położone kieszenie frontowe to najważniejsze cechy tego modelu.

MATERIAŁ:
Gelanots jest produkowany przez japońską fabrykę Tomen - światowego lidera w konstrukcji tkanin oddychających. Jest to wielowarstwowa konstrukcja składająca się z tekstylnej warstwy zewnętrznej oraz membrany, oferująca doskonałe parametry wodoszczelności i oddychalności (wodoszczelność: 20,000 mm/H20, oddychalność: 20,000 g/m2/24h) oraz wszelkie zalety hydrofilności. Laminaty Gelanots odprowadzają wilgoć z dala od ciała unikając procesu skraplania się pary wodnej.Jest to rezultat zwiększania się odległości między molekułami materiału wraz ze wzrostem temperatury ciała. Pozwala to na szybsze odtransportowanie wilgoci, a proces ten nie ustaje bez względu na rodzaj wykonywanej aktywności. Laminaty Gelanots nie wykorzystują zjawiska mikroporów, w związku z czym pozostają wodoszczelne, wiatroszczelne oraz oddychające bez względu na czas użytkowania, rozciąganie czy zgniatanie materiału.
 

 
 
szukaj tylko w mieście : dalej
    sortuj wg ceny | nazwy sklepu | jakości opinii o sklepie | ilości opinii o sklepie
Kurtka Membranowa OTAY Gelanots? 3U Milo 
 
Kurtka w góry OTAY red Milo XS 
 
 
Tekst z działu: Promocje
Podróżniku! Potrzebujesz kurtki na każdą pogodę? Wybieraj spośród najlepszych marek. Dopasuj model do swoich oczekiwań i ciesz się aktywną jesienią!

więcej »
 
Tekst z działu: Biznes info
Ekipa Portalu Tatrzańskiego serdecznie zaprasza na aktywne Ferie Zimowe do Zakopanego! Sześć dni z pełnym wyżywieniem, atrakcjami i przejazdami na miejscu już od 599 zł/osobę!
więcej »
 
 
Pokaż więcej
  Współpraca