facebook
 
Latarka czołowa Ranger / SILVERPOINT OUTDOOR
od 129.90 do 129.90 zł     Liczba sklepów: 1
Latarka czołowa Ranger została stworzona z myślą o przeznaczeniu dla myśliwych, wędkarzy czy do celów wojskowych. Pierwsze w lampce włącza się światło czerwone, które można wyłączyć korzystając z funkcji ”natychmiastowego wyłączania”. Funkcja ta działa na dowolnym trybie (wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk parę sekund), nie ma potrzeby przechodzenia przez wszystkie tryby pracy lampki. Obojętnie z jakiego trybu pracy światła wyłączona jest lampka, następne jej użycie rozpocznie się w trybie światła czerwonego. W lampce umieszczono również diody ze światłem białym dające silny strumień świetlny o 122 lm, a czas pracy na jednym komplecie (3xAAA) to do 24 godzin (przy wyborze światła słabego). Lampka na głowę Ranger posiada stopień ochrony IPX6 co pozwala na stosowanie w każdych warunkach pogodowych (ochrona przed silnymi strumieniami wody lub zalewaniem falą z dowolnego kierunku).
 
Właściwości:
Materiał: ABS.
Typ żarówki: 1 x biała Cree LED i 2 x 5mm czerwone LEDy.
Moc: do 122 Lumenów.
Tryby pracy: św. czerwone > czerwone słabe > św. białe > białe słabe - wyłączanie z dowolnego trybu.
Czas świecenia: do 24 h.
Wodoodporność: IPX6.
Zasięg: 70m.
Typ baterii: 3 x baterie AAA (w zestawie).
Wymiary: 59x42x33m.
Waga: 95g z bateriami

 
 
szukaj tylko w mieście : dalej
    sortuj wg ceny | nazwy sklepu | jakości opinii o sklepie | ilości opinii o sklepie
Latarka czołowa Ranger Silverpoint Outdoor 
 
 
Tekst z działu: Promocje
Do 17 grudnia w Alpin Sklepie trwa extremalna promocja! Odzież techniczną, buty dla aktywnych, sprzęt wspinaczkowy oraz plecaki i śpiwory można kupić 30% taniej!
więcej »
 
Tekst z działu: Promocje
Nie ryzykuj, gdy szlak pokryje warstwa lodu. Raczki turystyczne Pro Traxion to prosty sposób na bezpieczeństwo. Z nimi nie musisz rezygnować z zimowych wypadów w góry i obawiać się, że na oblodzonym szlaku doznasz kontuzji. Dostępne są w sklepie Skalnik.
więcej »
 
 
Pokaż więcej
  Współpraca