facebook
 
Mata Rapturous / ROBENS
od 463.92 do 499.00 zł     Liczba sklepów: 2
Świetny materac Rapturous renomowanej marki Robens został zaprojektowany z myślą o bardziej wymagających turystach. Sprawdzi się podczas wypraw, trekkingów, rajdów, pieszych wędrówek jak i również dla miłośników rowerów i kajaków. Mata nie posiada narożników, dzięki temu zmniejszyła się masa produktu. Lekka, po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca. Dodatkowo, w celu zwiększenia współczynnika izolacji jako wypełnienie, posiada zastosowany PrimaLoft®. Jest lekka i gwarantuje poczucie luksusu podczas każdej wyprawy.
Cechy:Waga maty: 1120 gramWysokiej jakościWymiary: 200 x 65 x 12 cm (LxWxH)Wymiary po spakowaniu: 29 x 15 cmWytrzymałe mechanicznie materiałyZaokrąglone narożniki w okolicy głowy i nóg - redukują wagęPoziome kanały powietrza w piance dla zredukowania wagi i rozmiarówPokrowiec w kompleciePłaski zawór do szybkiego pompowaniaCzterosezonowyAntypoślizgowe wykończenie spodu materaca

 
 
szukaj tylko w mieście : dalej
    sortuj wg ceny | nazwy sklepu | jakości opinii o sklepie | ilości opinii o sklepie
Materac turystyczny Robens Rapturous 120 
 
Mata - materac - Rapturous Robens 
 
 
Tekst z działu: Biznes info
Przygotuj się na nadchodzącą zmianę pogody. W ofercie Skalnika znajdziesz duży wybór damskich i męskich kurtek ocieplanych - idealnych na pierwsze chłody.
więcej »
 
Tekst z działu: Promocje
Do poniedziałku 24.09 w Polar Sporcie wszystko* 20% taniej! Akcja trwa w sklepie internetowym oraz w sklepach stacjonarnych.
więcej »
 
 
Pokaż więcej
  Współpraca