facebook
 
Mata Z-Lite Sol / THERM-A-REST
od 187.42 do 259.99 zł     Liczba sklepów: 8
Z-Lite jest teraz cieplejsza niż kiedykolwiek. Nowa, aluminiowa powierzchnia odbija ciepło, zwiększając ogólną izolację o prawie 20%. Charakteryzuje się niezwykłym sposobem wykonania i wielką funkcjonalnością użytkowania. Mata jest bardzo mocna i niepodatna na odkształcenia. Pianka jest bardziej miękka na wierzchu dla dodatkowego komfortu i gęstsza na dole dla lepszej wytrzymałości. Gdziekolwiek jesteś Z-Lite Sol jest właściwym wyborem, jeśli mata ma być ultralekka, ciepła, trwała i komfortowa.
Z-Lite jest przewidziana do użytkowania w ciepłej części roku.

Mata jest wykonana jako szereg trwale połączonych segmentów wykonanych z pianki o zamkniętych porach. Materiał segmentów nie jest płaski, ale tworzy na przemian występujące "górki i dołki" które pomiędzy śpiworem a podłożem tworzą dwa szeregi komór powietrznych. Skutkuje to znacznym wzrostem izolacyjności maty.

Długość maty można bez utraty jej funkcjonalności na trwałe zredukować poprzez odcięcie zbędnych segmentów, można również z nadwyżkowych segmentów zrobić "poduszkę".

Maty do transportu nie zwija się, lecz składa, co z uwagi na jej segmentową budowę pozwala na bardzo różne pakowanie Sposób wykonania maty sprawia, że mata nie ślizga się po podłożu, a śpiwór po macie. 

 
 
szukaj tylko w mieście : dalej
    sortuj wg ceny | nazwy sklepu | jakości opinii o sklepie | ilości opinii o sklepie
Therm-A-Rest karimata Z Lite Sol regular, BEZPŁATNY ODBIÓR: WARSZAWA, WROCŁAW, KATOWICE, KRAKÓW! 
 
Karimata Thermarest Z-Lite? Sol "Lego" Regular silver 
 
 
Tekst z działu: Promocje
Marmot to producent wysokiej jakości odzieży i sprzętu turystycznego. W sklepie Moko.pl produkty tej marki można teraz kupić w cenach niższych o 30%.

więcej »
 
Tekst z działu: Promocje
Nie przegap okazji - najlepsze produkty The North Face dostępne w sklepie Outdoorzy.pl teraz w cenach niższych nawet do 40%!
więcej »
 
 
  Współpraca