facebook
 
Wyszukaj produkt wg
 
Liczba produktów: 312
na stronie
Ta kolorowa czapka z dzianiny chroni przed zimnem dzięki połączeniu ciepłej włóczki mieszanej oraz miękkiej podszewki termicznej z mikropolaru. Dzięki niej głowa i uszy nie zmarzną mimo śniegu i chłodu.
od 48.99 do 69.90 zł     Liczba sklepów: 5
Czapka Kids Knot Cap marki JACK WOLFSKIN. Wiązana pod szyją czapka z dzianiny z pomponem i osłonami na uszy utrzymana jest w żywych i wesołych barwach.
od 46.99 do 69.90 zł     Liczba sklepów: 5
Czapka Kids Nordic Pompom Cap marki JACK WOLFSKIN. Tę kolorową czapkę z pomponem zdobi wzór w płatki śniegu oraz wzór „diament”.
od 54.99 do 59.90 zł     Liczba sklepów: 5
Czapka Kids Real Stuff marki JACK WOLFSKIN. Bardzo lekka, prosta czapka polarowa zapewniająca umiarkowaną ochronę przed zimnem.
od 29.90 do 29.99 zł     Liczba sklepów: 5
Wiatroszczelna i bardzo ciepła, oddychająca czapka z osłonami na uszy. Kiedy na dachach wiszą sople i pora woskować płozy sanek, ta wiatroszczelna, bardzo ciepła, polarowa czapka z pomponem doskonale ochroni przed kaprysami pogody: głowa jest ochroniona, a zimne uszy należą do przeszłości.
od 42.99 do 59.90 zł     Liczba sklepów: 5
Jesienne wichury są po to, by biegać po polach i puszczać latawce. Właśnie dlatego stworzyliśmy kurtkę GRASSLANDS.
od 249.90 do 279.99 zł     Liczba sklepów: 5
Nasza najlżejsza kurtka chroniąca przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi dla dzieci! Wystarczy spakować ją do odpowiedniej kieszonki i można ruszać: CLOUDBURST KIDS to przeciwdeszczowa kurtka, którą można złożyć do niewielkich wymiarów, łatwo się ją wkłada i można ją mieć zawsze przy sobie, na przykład w tornistrze czy plecaku na wędrówki. Wygląd kurtki ze zintegrowanym kapturem jest bardzo prosty.
od 239.90 do 349.99 zł     Liczba sklepów: 5
Miękka i wytrzymała: wiatroodporna, lekka kurtka na wędrówki z kapturem niezawodnie chroni przed zimnem przy ujemnych temperaturach dzięki ciepłemu wypełnieniu z włókien syntetycznych. Poza tym jest łatwa w pielęgnacji i szybko schnie.
od 257.99 do 299.90 zł     Liczba sklepów: 5
Dzięki stronie wewnętrznej z mikropolaru kurtka softshellowa KIDS WHIRLWIND zapewnia lekką ochronę przed zimnem i dlatego dobrze nadaje się na wędrówki w okresie od wiosny do jesieni. Charakteryzuje się wysoką oddychalnością i elastycznością, jest wiatroodporna i nie nasiąka wodą.
od 179.90 do 209.99 zł     Liczba sklepów: 5
ICEFJORD to idealne wyposażenie dla młodych odkrywców na zimową wędrówkę po oblodzonych fiordach. Ta gruba kurtka jest przeznaczona do zastosowania w lodowatych temperaturach, zarówno na zimę w najbliższej okolicy, jak i na dalekiej północy.
od 443.99 do 499.90 zł     Liczba sklepów: 5
1   |   2   |   3   |   4 ... 32   »
 
  Współpraca