facebook
 
Liczba produktów: 464
na stronie
Światło chemiczne firmy Helikon. Produkt jest wyrobem jednorazowego użytku.
od 6.40 do 6.40 zł     Liczba sklepów: 1
Będąc poza domem bardzo praktyczne jest posiadanie jakiegokolwiek źródła światła w razie niebezpieczeństwa. W górach gdzie szybko zapada zmrok posiadanie takiego światła chemicznego bywa bardzo użyteczne.
od 7.90 do 269.90 zł     Liczba sklepów: 7
Seria latarek przemysłowych o mocnej polipropylenowej obudowie odpornej na olej, benzynę, smary, wodę i czynniki korozyjne. Specjalna osłona chroni żarówkę przed uszkodzeniem.
od 8.00 do 8.00 zł     Liczba sklepów: 1
Biała nakładka firmy Olight, dzięki której latarka S1 przeobrazi się w efektywne narzędzie do kierowania ruchem i sygnalizacji na większe odległości. Wykonana została z odpornego na zużycie tworzywa sztucznego.
od 9.99 do 9.99 zł     Liczba sklepów: 1
Pomarańczowa nakładka firmy Olight, dzięki której latarka S1 przeobrazi się w efektywne narzędzie do kierowania ruchem i sygnalizacji na większe odległości. Wykonana została z odpornego na zużycie tworzywa sztucznego.
od 9.99 do 9.99 zł     Liczba sklepów: 1

Biała nakładka, dzięki której latarka Olight przeobrazi się w efektywne narzędzie do kierowania ruchem i sygnalizacji na większe odległości.Nakładka zwiększa widoczność w słabych warunkach oświetleniowych (noc, zmierzch, mgła).

od 9.99 do 9.99 zł     Liczba sklepów: 1

Sprężysty, stalowy klips umożliwiający przypięcie latarki do paska lub o krawędź kieszeni. Dedykowany do latarki Olight M22.

od 9.99 do 9.99 zł     Liczba sklepów: 1
Zasobnik na trzy baterie firmy olight, model CR123 wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego ABS. Zapewnia szczelne przyleganie baterii do ścianek wewnątrz latarki, eliminując tym samym wszelki dźwięk wydawany przez baterie podczas ruchu.
od 9.99 do 9.99 zł     Liczba sklepów: 1
Nasadka rozpraszająca (dyfuzor) firmy Olight umożliwiająca zamianę standardowego strumienia światła w światło miękkie, rozproszone, oświetlające znacznie większą przestrzeń. Wariant dla latarki Olight z serii M.
od 9.99 do 9.99 zł     Liczba sklepów: 1
Latarka o mocnej polipropylenowej obudowie, przeznaczona do przemysłu. Odporna na olej, benzynę, smary, wodę i czynniki korozyjne.
od 10.00 do 10.00 zł     Liczba sklepów: 1
1   |   2   |   3   |   4 ... 47   »
 
  Współpraca