facebook
 
Plecak dziecięcy Yth Emphasis / BURTON
od 93.00 do 93.00 zł     Liczba sklepów: 1
Plecak, w którym dziecko może zabrać ze sobą niemal wszystko. Burton Youth Emphasis to bardzo uniwersalny plecak, skonstruowany tak, by mógł być stałym kompanem Twojego dziecka. Potrzebujesz miejsca na książki - sprawdzone. Chcesz aby było do tego jeszcze miejsce na laptopa? Nie ma problemu. Jesteś aktywny i potrzebujesz czegoś, co pomieści Twój strój na dodatkowe zajęcia? Proszę bardzo. Dzięki Burton Youth Emphasis Twoja pociecha nie tylko nie musi rozstawać się z tym, czego potrzebujesz najbardziej. Co więcej - Ty także nie masz powodu by szukać nowej torby na treningi czy inne zajęcia. A wszystko to ubrane w kolory i wzory, które trafią do ucznia. 

 
 
szukaj tylko w mieście : dalej
    sortuj wg ceny | nazwy sklepu | jakości opinii o sklepie | ilości opinii o sklepie
Plecak dziecięcy Burton Yth Emphasis 
pokaż więcej wariantów »
 
 
Tekst z działu: Promocje
Do 17 grudnia w Alpin Sklepie trwa extremalna promocja! Odzież techniczną, buty dla aktywnych, sprzęt wspinaczkowy oraz plecaki i śpiwory można kupić 30% taniej!
więcej »
 
Tekst z działu: Promocje
Nie ryzykuj, gdy szlak pokryje warstwa lodu. Raczki turystyczne Pro Traxion to prosty sposób na bezpieczeństwo. Z nimi nie musisz rezygnować z zimowych wypadów w góry i obawiać się, że na oblodzonym szlaku doznasz kontuzji. Dostępne są w sklepie Skalnik.
więcej »
 
 
Pokaż więcej
  Współpraca