facebook
 
Wyszukaj produkt wg
 
Liczba produktów: 58
na stronie
Opaska na kostkę wzmacnia i stabilizuje kontuzjowany staw skokowy nie ograniczając jego zdolności ruchowych. Dzięki niej utrzymujesz naturalną temperaturę ciała oraz poprawia krążenie krwi co umożliwia szybsze leczenie urazów.
od 12.90 do 25.00 zł     Liczba sklepów: 3
Opaska na kostkę o podwójnym działaniu: w zależności od zastosowanego wkładu schładza lub ogrzewa kontuzjowane miejsce. Zimny wkład znakomicie łagodzi ból, zmniejsza obrzęk w przypadku zwichnięć, stłuczeń i kontuzji, natomiast wkład ciepły pomaga w łagodzeniu bólu w przewlekłych urazach układu mięśniowo-szkieletowego, zmniejsza sztywność mięśni, wspomaga gojenie ran.
od 29.90 do 32.10 zł     Liczba sklepów: 3
Opaska na łokieć o podwójnym działaniu: w zależności od zastosowanego wkładu schładza lub ogrzewa kontuzjowane miejsce. Zimny wkład znakomicie łagodzi ból, zmniejsza obrzęk w przypadku zwichnięć, stłuczeń i kontuzji, natomiast wkład ciepły pomaga w łagodzeniu bólu w przewlekłych urazach układu mięśniowo-szkieletowego, zmniejsza sztywność mięśni, wspomaga gojenie ran.
od 27.00 do 32.10 zł     Liczba sklepów: 3
Stabilizator uda Body Sculpture BNS 810 wzmacnia i usztywnia mięśnie uda nie ograniczając zdolności ruchowych. Wykonanie z oddychającego materiału (neopren + nylon), z obszytymi brzegami, zapewnia pełen komfort użytkowania.
od 16.90 do 26.80 zł     Liczba sklepów: 3
Ściągacz kolana zapinany na rzep idealny gdy doznaliśmy kontuzji, zapobiega przemieszczaniu się rzepki. Wykonany z oddychającego materiału dzięki któremu utrzymamy naszą skórę suchą.
od 23.99 do 27.00 zł     Liczba sklepów: 3
Ściągacz stawu skokowego idealny w przypadku kontuzji. Wykonany z oddychającego materiału, który zapobiega poceniu się skóry.
od 13.50 do 15.99 zł     Liczba sklepów: 3
Opaska ta świetnie nadaje się dla osób z chorymi kolanami. Jest idealna w rehabilitacji po złamaniach i kontuzjach kolan.
od 21.90 do 24.90 zł     Liczba sklepów: 2
Opaska Allright na kolano z otworem wykonana z neoprenu pozwala na doskonałe dopasowanie ściągacza do nogi. Otwór wokół kolana zapewnia komfort podczas noszenia, nie krępuje ruchów zachowując pełną amplitudę ruchów kolana.
od 19.50 do 24.00 zł     Liczba sklepów: 2
Opaska Allright wykonana ze specjalnego "oddychającego" materiału Coolprene z warstwą DuPont Coolmax pozwalającego odprowadzić wilgoć od ciała na zewnątrz by utrzymać skórę suchą.
Właściwości materiału pomagają zatrzymać ciepło ciała poprzez rozgrzanie dotkniętego chorobowymi zmianami miejsca, zwiększając cyrkulację krwi w celu przyspieszenia naturalnego procesu gojenia.
od 13.90 do 16.00 zł     Liczba sklepów: 2
Elastyczna, uciskowa opaska na łokieć marki Body Sculpture. Opaska zatrzymuje naturalne ciepło wydzielane przez organizm oraz zapewnia ochronę przez odpowiedni nacisk.
od 14.90 do 16.00 zł     Liczba sklepów: 2
1   |   2   |   3   |   4 ... 6   »
 
  Współpraca