facebook
 
Rękawice narciarskie Granlibakken / MARMOT
od 379.90 do 379.90 zł     Liczba sklepów: 1
Rękawice narciarskie z wodoodporną membraną GORE-TEX® i ociepliną Marmot Thermal R®. Ciepłe, dobrze dopasowane, oddychające. Ochronią przed chłodem, śniegiem oraz wiatrem. Rękawice posiadają membranę GORE-TEX®. Zbudowana została z miliardów mikroskopijnych porów o wyjątkowych właściwościach. Mebrana sprawia, że rękawice są wodoodporne. Odpychają cząsteczki wody i zapobiegają ich wnikaniu w głębsze warstwy tkaniny. GORE-TEX® jest wiatroszczelna, stanowi barierę dla najsilniejszych i najzimniejszych podmuchów wiatru. Pozwala natomiast wydostać się z wnętrza rękawicy nagromadzonej wilgoci pod postacią pary wodnej, dzięki czemu dłonie pozostaną suche nawet podczas intensywnego wysiłku.

 
 
szukaj tylko w mieście : dalej
    sortuj wg ceny | nazwy sklepu | jakości opinii o sklepie | ilości opinii o sklepie
 
Tekst z działu: Biznes info
Odzież marki Marmot słynie z czystych i wyrazistych kolorów – od ponadczasowo klasycznych po odważnie inspirujące barwy. Muszą one odpowiadać szerokiemu spektrum aktywności odbywanych w różnych okolicznościach i środowisku.
więcej »
 
Tekst z działu: Biznes info
Wysokiej jakości odzież outdoorową można wyprodukować nawet z plastikowych butelek! Coraz więcej firm wykorzystuje materiały pochodzące z recyklingu, by zminimalizować wpływ na środowisko naturalne, jakie wywiera przemysł - nie tylko tekstylny.
więcej »
 
 
Pokaż więcej
  Współpraca