facebook
 
Skarpety narciarskie Ultra Fit / BRIDGEDALE
od 95.00 do 95.00 zł     Liczba sklepów: 1
Niezwykle lekka skarpeta narciarska. Stworzona z myślą o doświadczonych fanach ekstremalnych odmian narciarstwa.
Uwielbiasz szaleństwo w ski parkach, pokonywanie kolejnych barier na białym puchu, wymyślanie lub doskonalenie trików, a może bierzesz udział w wyścigach dla amatorów? Niezależnie od preferencji potrzebujesz lekkiej i sprawdzonej skarpety, która sprawdzi się podczas najtrudniejszych wyzwań.

Ultra Fit skrojona tak, by idealnie pasować do nogi i zapobiec ewentualnym odciskom czy podrażnieniom. Wysokiej klasy wełna Merino utrzymuje optymalny komfort termiczny, dostosowany do intensywności wysiłku fizycznego oraz warunków atmosferycznych. Polipropylenowe włókna Endurofil™ nadają skarpetom jeszcze lepszych właściwości termicznych, ale przede wszystkim wysokiej wytrzymałości na zużycie podczas intensywnego użytkowania oraz pielęgnacji. Dodatek elastycznych włókien Lycra® jest gwarancją dobrego dopasowania do stopy i odporności na odkształcenia. Bardzo szybko schnie po przemoczeniu i jest bardzo prosta w pielęgnacji.

 Po bokach oraz na podbiciu skarpety posiadają specjalne strefy wentylacji, dzięki którym odprowadzanie powstającej wilgoci jest jeszcze bardziej skuteczne. Bardzo elastyczne panele tuż pod kostką i w okolicy śródstopia przekładają się na idealne dopasowanie oraz utrzymanie skarpety w odpowiednim miejscu.

 Z badań przeprowadzonych przez firmę Bridgedale wynika, iż użytkownicy podczas doboru skarpet biorą pod uwagę ich właściwości termiczne oraz amortyzacyjne. By ułatwić dokonanie odpowiedniego wyboru, stworzono skalę, przedstawiającą wskaźnik amortyzacji oraz wskaźnik termiki. Pokazuje ona jasno stosunek obu wskaźników, pozwalając tym samym rozwiać wątpliwości co do obiektu poszukiwań.

Skład:
 38% Wełna Merino
 22% Nylon/poliamid
 38% Endurofil™/polipropylen
 2% Lycra®/elastan

 
 
szukaj tylko w mieście : dalej
    sortuj wg ceny | nazwy sklepu | jakości opinii o sklepie | ilości opinii o sklepie
Skarpety BRIDGEDALE MERINO FUSION ULTRA FIT 
 
 
Tekst z działu: Biznes info
Sławny polarnik i podróżnik Sir Ranulph Fiennes przygotowuje ekspedycję, która ma zamiar jako pierwsza przebyć trawers antarktyczny podczas trwania południowej zimy.
więcej »
 
 
  Współpraca