facebook
 
Śpiwór Fusion Hybrid +4 SB / SALEWA
od 844.00 do 899.00 zł     Liczba sklepów: 2
Innowacyjny śpiwór Fusion Hybrid +4 renomowanej marki Salewa. To śpiwór, którego wypełnieniem jest zarówno puch, jak i Primaloft. Jest bardzo lekki i pakowny. Wybrany śpiwór Salewa cechuje bezproblemowe zasuwanie (bez zacinania materiału) oraz możliwość skorzystania ze śpiwora Salewa jak z koca – dzięki temu, że rozpina się na całą długość, można go potraktować jako koc lub kołdrę. Wypełnienie śpiwora waży niespełna 300 g.
 
Śpiwór Salewa Fusion Hybrid świetnie sprawdza się w warunkach dużej wilgotności. Maksymalne zdolności izolacyjne, dopasowanie śpiwora do ciała przy zapewnieniu pełnej swobody ruchu gwarantują bezpieczeństwo noclegu. Oferowany śpiwór Salewa to śpiwór hybrydowy, czyli taki, który łączy syntetyczne włókna z ociepliną puchową – to unikalna, warstwowa konstrukcja, gwarantująca zdolności termiczne. Jest bardzo lekki i pakowny.
 

 
 
szukaj tylko w mieście : dalej
    sortuj wg ceny | nazwy sklepu | jakości opinii o sklepie | ilości opinii o sklepie
Śpiwór Fusion Hybrid +4 SB Salewa 
 
SALEWA Śpiwór FUSION HYBRID +4 
 
 
Tekst z działu: Promocje
Zimową odzież, buty i plecaki dostępne w Alpin Sklepie kupisz teraz do 40% taniej! Oferta ważna od 17.01.18 do wyczerpania zapasów.
więcej »
 
Tekst z działu: Promocje
Trwa zimowa wyprzedaż w Addnature.pl. Najlepsze produkty kupisz teraz taniej niż kiedykolwiek wcześniej! Przeceny sięgają -60%!

więcej »
 
 
Pokaż więcej
  Współpraca