facebook
 
Spodnie narciarskie Insulated Powder Bowl / PATAGONIA
od 649.90 do 799.90 zł     Liczba sklepów: 2
Membrana Gore Tex Pro, gwarantuje nieprzemakalność i nieprzewiewność. Spodnie dodatkowo zostały ocieplone ociepliną Thermogreen 60 g. Luźne w kroju, nie krępujące ruchów. Szeroki pas chroniący nerki, zapinane na rozporek i 2 dodatkowe napy. Spodnie posiadają wywietrzniki na udach zamykane laminowanymi, bryzgoszczelnymi zamkami. 2 kieszenie boczne oraz kieszenie na pośladkach. Kolana są profilowane w celu lepszej funkcjonalności spodni. Materiał od wewnętrznej strony przy kostakch jest dodatkowo wzmocniony i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Spodnie posiadają mankiety przeciwśnieżne zakładane na buty.

 
 
szukaj tylko w mieście : dalej
    sortuj wg ceny | nazwy sklepu | jakości opinii o sklepie | ilości opinii o sklepie
Spodnie INSULATED POWDER BOWL MEN 
pokaż więcej wariantów »
 
Spodnie POWDER BOWL PANT MEN 
 
 
Tekst z działu: Biznes info
„Zastanów się, czy to, co chcesz kupić, jest ci na pewno niezbędne i nie kupuj tego, czego nie potrzebujesz” – z takim przesłaniem zwraca się do swoich klientów Yvon Chouinard, wspinacz, założyciel firmy Patagonia, produkującej odzież dla entuzjastów outdooru.
więcej »
 
Tekst z działu: Biznes info
Patagonia chce pokazać, że nie musimy popadać w szał zakupów co roku. Jeśli dbasz o odzież, to możesz ją używać co najmniej kilka lat.
więcej »
 
 
  Współpraca