facebook
 
Szorty Xert Stretch II / REGATTA
od 139.99 do 139.99 zł     Liczba sklepów: 1
Superlekkie, wygodne spodnie typu do zadań specjalnych dla aktywnych kobiet. Doskonałe zarówno na wspinaczkę, górską wycieczkę jak i każdą inną aktywność na świeżym powietrzu. Możliwość odpięcia nogawek sprawia, że za jednym zamachem otrzymujesz zarówno długie spodnie na chłodniejsze dni jak i krótkie szorty na silne upały - wystarczy jedne ruch ręki. Techniczny materiał ISOFLEX dzięki właściwościom streczowym idealnie dopasowuje się do ciała, podąża za ruchami i zapewnia pełną swobodę podczas wszelkich aktywności na świeżym powietrzu. Jest również szybkoschnący i błyskawicznie odprowadza od pot od ciała, co z pewnością docenisz podczas ruchu w gorący dzień.

 
 
szukaj tylko w mieście : dalej
    sortuj wg ceny | nazwy sklepu | jakości opinii o sklepie | ilości opinii o sklepie
Szorty Xert Str Short II Szary 038 
 
 
Tekst z działu: Biznes info
„Jura Północna” to starannie przygotowany i wydany przewodnik wspinaczkowy. Opracowany został przez Grzegorza Rettingera, który na 352 stronach opisał ponad 3500 dróg i projektów.
więcej »
 
Tekst z działu: Biznes info
Spinasz się, bo nie masz jeszcze pomysłu na gwiazdkę? A może męczą Cię wędrówki od sklepu do sklepu i gonitwy za okazjami? Głowa do góry! Setki prezentów dla aktywnych czekają na Ciebie w 8a.pl.
więcej »
 
 
Pokaż więcej
  Współpraca