facebook
 
Wyszukaj produkt wg
 
Liczba produktów: 4
na stronie
Obowiązkowe wyposażenie każdego entuzjasty wypraw górskich oraz podwodnych. Suunto Core wzorowany na sukcesie Suunto Vector’a, dostarczy Ci precyzyjnych informacji na temat wysokości, zmian pogody jak i dzięki kompasowi wskaże Ci kierunek wycieczki.
od 899.90 do 999.09 zł     Liczba sklepów: 2
Obudowa z naturalnej stali nierdzewnej i minimalistyczna konstrukcja zegarka Suunto Core Brushed Steel sprawiają, że jest on zarówno wyjątkowo trwały, jak i elegancki. Wielokrotnie nagradzany zegarek Suunto Core łączy w sobie łatwe w obsłudze funkcje outdoorowe i trwałą konstrukcję.
od 1800.00 do 2290.00 zł     Liczba sklepów: 2
Suunto CORE wzorowany na sukcesie sędziwego, ale jakże czcigodnego Suunto Vector'a, dostarczy Ci precyzyjnych informacji na temat wysokości, zmian pogody jak i dzięki kompasowi wskaże Ci kierunek wycieczki.
Precyzyjny Altimetr Suunto Core to niezbędny przyrząd podczas górskich eskapad.
od 1840.00 do 1840.00 zł     Liczba sklepów: 1
Suunto Elementum Terra połączono lata doświadczenia w produkcji sprzętu outdoorowego z perfekcją wykonania, co doprowadziło do powstania ekstremalnego narzędzia survivalowego, bez którego nie obejdzie się żaden podróżnik. Dysponuje tym, co jest najważniejsze - wysokościomierzem, barometrem do łatwego przewidywania zmian pogody oraz kompasem do nawigacji.
od 1199.90 do 1199.90 zł     Liczba sklepów: 1
 
  Współpraca