facebook
 
Wyszukaj produkt wg
 
Liczba produktów: 10
na stronie
Wydajny i łatwy w użyciu preparat Nikwax Down Wash Direct przeznaczony do prania odzieży i ekwipunku z wypełnieniem z puchu. Nawet puch impregnowany, zwłaszcza zabrudzony oraz używany w wilgotnych lub zimowych warunkach potrafi szybko zawilgotnieć, dlatego tak istotne jest dbanie o jego wykończenie DWR (Durable Water Repellent).
od 15.00 do 39.90 zł     Liczba sklepów: 19
Środek impregnujący w płynie do wyrobów wypełnionych puchem i pierzem naturalnym. Impregnuje oraz utrzymuje właściwości oddychające.
od 28.80 do 39.00 zł     Liczba sklepów: 9
Skuteczny płyn do prania puchu Wash Down firmy Granger's. Specjalistyczny płyn do prania puchowego ekwipunku turystycznego.
od 19.42 do 29.90 zł     Liczba sklepów: 7
Płyn do prania Down Wash Direct marki Nikwax o pojemności 100 ml. Środek czyszczący do hydrofobowego oraz zwykłego puchu.
od 14.00 do 15.90 zł     Liczba sklepów: 6
Down Wash Direct®, pierwszy produkt służący do pielęgnacji i czyszczenia produktów puchowych oraz maksymalnego wykorzystania ich możliwości (dotyczy to zarówno zwykłego puchu, jak i puchu hydrofobowego, poddanego specjalnej obróbce). Down Wash Direct jako pierwszy produkt pielęgnacyjny zaprojektowany specjalnie do czyszczenia i zmaksymalizowania wydajności zarówno niezaimpregnowanego jak i zaimpregnowanego, hydrofobowego puchu zdobył nagrodę OutDoor Industry Award.
od 56.17 do 74.99 zł     Liczba sklepów: 4
Wysokiej jakości czyszczący środek czyszczący opracowany dla wszystkich typów odzieży puchowej oraz śpiworów puchowych. Preparat czyści już przy temperaturze kąpieli wynoszącej 30°C.
od 36.99 do 36.99 zł     Liczba sklepów: 3
Środek na bazie wody do prania odzieży i śpiworów z wypełnieniem z naturalnego puchu. Zarówno składniki jak i proces produkcyjny mają certyfikat bluesign®.
od 9.99 do 9.99 zł     Liczba sklepów: 2
Jeśli utrzymanie czystości odzieży zawierającej puch sprawiało Ci kłopoty to Down Wash stanowi ich rozwiązanie. Skutecznie usuwa plamy i zabrudzenia, jednocześnie nie pozbawiając puchu jego naturalnego tłuszczu.
od 9.00 do 25.00 zł     Liczba sklepów: 2
Koncentrat środka piorącego do ubrań i śpiworów wypełnionym puchem, pierzem naturalnym i syntetycznym. Regeneruje i pozwala utrzymać własności ocieplające wyrobu.
od 45.00 do 45.00 zł     Liczba sklepów: 1
Bardzo skuteczny preparat czyszczący opracowany dla wszystkich typów odzieży puchowej oraz śpiworów puchowych. Preparat czyści już przy temperaturze kąpieli wynoszącej 30°C.
od 24.90 do 24.90 zł     Liczba sklepów: 1
 
  Współpraca