Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Buty na wysoko - sprawdź promocyjną ofertę Weld.pl

Reklama

Jeśli planujesz zimowe wyprawy w góry, przydadzą Ci się techniczne, wyprawowe buty. Sprawdź promocyjną ofertę w sklepie Weld.pl i wybierz buty dla siebie.

Phantom Tech marki Scarpa to jedna z propozycji. Został następcą uznanego i cenionego na rynku modelu Phantom Guide. W odróżnieniu od poprzednika but Phantom Tech jest lżejszy i posiada nowoczesny system zamykania gaitera. Warstwę zewnętrzną stanowi połączenie wodoszczelnego, membranowego materiału OutDry z wstawkami stretchowymi, ułatwiającymi dopasowanie do stopy użytkownika. Z zewnątrz gaiter zaopatrzono w wysokie oblanie i dodatkową okładzinę z tworzywa nad oblaniem. Całość zamykana jest wodoszczelnym, przemieszczającym się wokół buta zamkiem Zip T i patką z napem. Dość nietypowa na pierwszy rzut oka formuła zamka w rzeczywistości zapewnia bardzo dobry dostęp do buta wewnętrznego, co ma szczególne znaczenie dla osób o wysokim podbiciu. Dopasowanie w łydce zapewnia nieuciskający ściągacz u szczytu. But wewnętrzny ocieplono syntetycznym materiałem Primaloft, który czuwa nad właściwą termiką stopy a z zewnątrz pokryto go warstwą wodoszczelnego materiału Microtech Water-Resistant. System wiązania Fast Lock gwarantuje szybkie i pewne wiązanie dzięki specjalnemu suwakowi, pozwalającemu na precyzyjne i szybkie ściąganie mocnych sznurowadeł z dyneemy. Dopasowany but wewnętrzny otrzymał nowy język wykonany ze stretchu, takie rozwiązanie ułatwia zakładanie i nie dopuszcza do powstawania obgnieceń na podbiciu w sytuacji kiedy buty zawiązane są na ciasno.

Więcej informacji na stronie sklepu:
https://www.weld.pl/